Kahve Falında Mutlu Yüz Görmek

Kahve falında mutlu yüz görmek, sayenizde ailenizin yüzünün güleceği ve sizi seven insanları sevindirecek başarılarınız olacağına yorumlanır. Eşiniz ya da sevgiliniz de size bir sürpriz yaparak mutlu edebilir. Bir diğer anlamı da sevdiğiniz birini beklemediği bir atak yaparak çok mutlu edecek olmanızdır. Bu kişiyi verdiğiniz bir haberle ya da onun için hazırlayacağınız güzel bir sürpriz ile sevindireceksiniz. Hatta bir dostunuza alacağınız veya onun size vereceği hediye ikinizin de yüzünde gülücükler açmasını sağlayabilir.

Falda çıkan bu sembol dargın olanların barışması anlamına da gelir. Girdiğiniz ortama neşe katacaksınız. Dostlarınız sizi yanlarında görmek isteyecekler ve mutluluklarınız paylaştıkça çoğalacak. Sevdiğiniz kişi alacağınız bir hediye ya da jeste çok sevinecek. Eğer sevgilinizle dargınsanız, sizinle arasını düzeltmek için o da çaba harcamaya başlayabilir.  Sevdikleriniz size değer veriyor ve bunu bilmek bile sizi mutlu ediyor olacaktır.

Falda mutlu yüz görmek, aynı zamanda hayatınızda çok sevdiğiniz ve soğuk rüzgarların estiği biri ile buzların eriyip güzel günlerin başladığı bir döneme yorumlanır. Bu dönem sizin çabalarınız ile olacaktır. Aranızın bozuk olduğu kişi ile tekrar eskisi gibi samimi olmak için bir hayli çaba harcamanız da olasıdır. Sevdikleriniz ile özlediğiniz eski günlerinize geri döneceksiniz. Sevdiklerinizin gönlünü almak hem sizi, hem de karşınızdaki kişileri çok mutlu edecektir. Ayrıca hayatınıza olumlu geri dönüşler sağlayacaktır. Kendinizi yorgun ve sıkıntılı hissettiğiniz günler en nihayet sona erecek ve sonunda hak edilen mutlu zamanlarınız yeniden başlayacak.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hane içerisinde çok mutlu olacağınız olayların olması ve haberler almak demektir. Ailenizle birlikte keyifli sohbetler yapabilir ve hoş akraba davetlerine katılabilirsiniz. Ayrıca aile fertlerinden birinin de mutlu gününde ona destek olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.