Kahve Falında Zayıf Kadın Görmek

Kahve falında zayıf kadın görmek, kendinizi güçsüz ve bitkin hissedeceğinize yorumlanır. Son zamanlarda bazı sorumluluklarınız size çok ağır gelmiş olabilir. Bu sebeple de tükenebilir ve ruh haliniz de çökebilir. Bu sembol genellikle falına bakılan kişinin şu anda içinde bulunduğunuz ruh halini simgeler. Özellikle on zamanlarda çok yorulmuş ve fazla enerji harcamış olabilirsiniz. Hatta başınızdaki dertler sebebi ile de çok acılar çekmiş olabilirsiniz. Şu sıralar kendinizi psikolojik olarak yıpranmış hissediyorsunuz.

Falda çıkan bu sembol sizin bu ruh halinde yaşarken nasıl da zorlandığınızı gösterir. Fakat falınızın ifade ettiği kötü haber, bu ruh halinin bir süre daha devam edeceği yönündedir. Falınızda zayıf kadın sembolünün yanındaki kısım aydınlıksa, bunun anlamı da sonunda ışığa ulaşacaksınız demektir. Bu sayede içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtulacaksınız. Bu kurtuluş için de gücünüzü toplamanız, bunu sizin istemeniz ve artık ayağa kalkmanız gerekmektedir.

Falda zayıf kadın görmek, eskiden yaşanmış ve zor atlatılmış olan bazı olayların hala sizi etkisi altında tuttuğuna yorumlanır. Bu sebeple de uzunca bir süredir kendinizi toparlayamıyor olabilirsiniz. Bu kahve falı size artık güçlü olmanız gerektiği yönünde uyarır. Ayrıca yolunuza devam etmeniz gerektiğini nasihat eder. Kısacası, bir süredir içiniz kabarmış ve çilelerle dolu günler geçirmiş olabilirsiniz. Fakat bundan sonra önünüze bakmanın ve hayatınızın yeni sayfalarını açmanın tam zamanı olduğunu biliyorsunuz. Özellikle yakın zamanda kısmetleriniz yine açılacak ve kendinizi yine şanslı hissedeceksiniz. Göreceksiniz ki şans yüzünüze tekrar gülmeye başlayacak. Karşınıza çıkan fırsatları kaçırmamak için bu karamsar ruh halinden sıyrılıp, tez zamanda etrafınıza bakmalı ve toparlanmalısınız.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde yaşanan sıkıntılar yüzünden bir süre daha canınız sıkılacağına yorumlanır. Hatta kendi kabuğunuza çekilip kafa dinlemek isteyebilir ve buna bir türlü fırsat bulamayabilirsiniz. Psikolojik olarak size iyi gelen dostlarınızla görüşerek onlardan destek alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.