Kahve Falında Kırık Çizgi Görmek

Kahve falında kırık çizgi görmek, özel hayatınıza dair bir takım şanssızlıklar yaşanacağına yorumlanır. Kısa süreli bir ayrılık veya tartışma duurmu söz konus olabilir. Ancak yaşanan tüm bu durumların hayra yorulabileceğine işarettir. Bu şanssızlık olarak gördüğünüz olaylar ve kavgalar bazı insanları gerçek yüzünü görmenize oldukça yardım edebilir. Aslıdna size karşı gerçek niyetlerini ve çıkrlarınır rahat bir şekilde görebilirsiniz. Önemli olan bu süreci en güçlü şekilde atlatmak olabilir. Bu sayede zamanla hayatınzıda gerçekten sizi seven ve size değer veren insanlar olabilir.

Falda kırık çizgi görmek, fincandaki konumu ve şeklinde göre farklı manalara gelir. Örneğin kahve falında kırık çizginin yönü değişmişse kavgalı olduğunuz bir yakınınızın hatasını anlayıp sizden özür dilemesine işaret olabilir. Yaşanan tatsızlıklardan dolayı bazı insanlara karşı oldukça dolu olabilirsiniz. İyi niyetinizi anlamayan kişiler olabilir.

Kahve Falında Uzun Dik Çizgiler Görmek
Kahve Falında İkiye Ayrılan Yol Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, uzun zamandır görmediğiniz insanlar ve eski bir arkadaşınızın sizinle tekrar iletişime geçmesine yorumlanır. Sevdiği ile ayrı olan ve barışmak isteyen kişiler de barışabilirler. Sizi geri kazanmak için çaba harcayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.