Kahve Falında Uzun Dik Çizgiler Görmek

Kahve falında uzun dik çizgiler görmek, bu çizgilerin ne kadar geniş olduğuna  ve birbirlerine göre konumlarına bakılarak farklı yorumlara gelir. Kahve falında ince, uzun ve de yan yana duran çizgiler görmek, hane içinde ve  sosyal çevre arasındaki dayanışmayı gösterir. Sevdikleriniz ile aranızda ne yaşanırsa yaşansın,  asla birbirinize dargınlık olmayacağını işaret eder. Kahve falında araları açık olan ince ve uzun çizgiler görmek, çalışma arkadaşları arasına ya da yakın dostların içine bir ara bozucu kişinin girmesine ve bu kişinin art niyetli olmasına yorumlanır. Bu sebeple herkesin birbirine daha fazla anlayış göstermesi gerekebilir.

Falda uzun dik çizgiler görmek,  iş hayatında ve işleriniz büyük bir yükselişe de yorumlanır.  Bir süredir adım adım elde ettiğiniz başarılar artık sizi istediğiniz noktaya getirir. Şimdiye kadar yaptığınız bütün çalışmalar, verdiğiniz emekler ve aldığınız tüm eğitimler karşılığında iyi sonuçlar alırsınız. Sizi beklediğinizden de daha iyi bir konuma getirecek donanıma sahip olursunuz. Bunun yanı sıra falda çizgiler kalınsa,  bol kazançlı bir iş teklifi almanın habercisidir.

Kahve falında yan yana duran uzun, dik ve kalın çizgiler görmek,  bekar olan kişiler için çok hayırlıdır. Evlenmek isteyenler için asla bozulmayacak, aşk dolu bir evlilik yapmanın müjdecisidir. Kahve falında çok fazla uzun ve dik çizgiyi yan yana görmek, kalabalık bir aileye sahip olmak ve çocuklarınızı hayırlı birer evlat olarak yetiştirmek demektir.

Kahve tabağında uzun dik çizgiler görmek, bir süredir zorlandığın ve kafa yorduğun bir konuda sevdiğin bir arkadaşın sana yardımcı olacak demektir. Mesela en yakın arkadaşın sana ihtiyacın olan desteği verebilir, sana yol gösterebilir. Bir süredir içinden çıkmaya çalıştığın sorunlardan tez zamanda kurtulman için sevdiklerin destek verebilirler. Evliyseniz eşin ile dayanışma içerisinde olacaksınız, uzun bir yolculuğa da çıkmanız olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.