Kahve Falında Kavanoz Görmek

Kahve falında kavanoz görmek, maddi yönden dikkatli olmanız gereken bir sürece girdiğinizin habercisidir. Hatta şu günlerde bazı ihtiyaçlarının artması karşılığında, tasarruf etmek için birikime ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu birikimden harcama yapmanız gerekebilir ya da birikimleriniz eriyebilir. Oldukça temkinli olmanızda fayda var. Maddi açıdan geleceği düşünen biri olarak devamlı birikim yapan biriyseniz, gelecekte faydasını göreceksiniz. Eğer birikimlerinize kolay kolay dokunmazsanız, bu sayede kötü günlerde sizin daha rahat olmanızı sağlayacaktır. Bu birikim yapma alışkanlığınız bazen çevreniz tarafından cimrilik olarak tabir edilebilir. Fakat bundan ziyade tutumlu bir yapınız olması size kazandırır.

Falda kavanoz görmek, insanların sizi çok sevdiğine ve iyi dostluklar biriktirmeye, çok içten ve bir o kadar cana yakın neşeli bir kişiliğiniz olduğuna yorumlanır. Bu sebepten dolayı da etrafınızda sevilen aranan birisi olacaksınız Arkadaş ve aile ortamlarında bu yönünüzden dolayı oldukça seviliyorsunuz. Kahve fincanının kulp kısmında kavanoz görmek, aileniz ile bir araya gelmeye ve hoş vakit geçireceğinize yorumlanır. Aile içinde sözü dinlenen biri olarak akrabalarınız size fikrinizi danışabilir.

Kahve fincanının altında kavanoz çıkması, çalışma hayatınızda yeni ekip arkadaşlarınızla güzel bir ekip kurmak demektir. İş ortamında başarılı bir çalışma yaparak kendinizi kanıtlarsınız. Kahve fincanının orta ve üst kısımda çıkarsa, o zaman da yeni bir proje üzerine çalışmaya başlayacağınıza işaret eder. Bu proje için gereken desteği yakınlarınızdan, aile ve arkadaşlarınızdan alırsınız. Kısa bir zaman içinde başarıya ulaşmanız kolay olur.

Kahve tabağında kavanoz çıkması , sıcak ve hoş sohbet bir insanı hayatınıza girmesine, yardımcı olabilecek insanlarla konuşmalar yapmaya yorumlanır. Sevdikleriniz çoğalır ve biriktirdiğiniz dostlar ile hoş zaman geçirilir. Hal hatır soran dostlar artar, övgü dolu sözler işitilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.