Kahve Falında Semazen Görmek

Kahve falında semazen görmek, manevi yönden kendinizi güçlü hissetmeniz ve iç huzurunuzu bulacağınız şeylerin meydana gelmesi anlamına gelir. Bu sembol aynı zamanda aşırı inançlı ve vicdanlı bir yapıya sahip olduğunuzu da gösterir. Fal sahibinin karakteristik özelliğinin hoşgörülü ve de oldukça sevecen olması sebebi ile herkese iyiliği dokunur. Bu özellikleri ile de çoğu zaman yaşam içerisinde bir takım olaylarda kaybettiğini da gösterir. Hatta başarısız olduğunu düşünerek, kendisini yalnızlığa terk ettiği anlamına gelir. İnsanlara karşı hep iyi niyetli yaklaşımınız, herkesi kendiniz gibi görüyor olmanız sebebiyle sürekli sizi kullanmaya çalışıyor olabilirler. Hatta yanlış kararlar vermenize ve de dostluklarınızın yanı sıra aşk hayatınızda da hep hüsrana uğramanıza sebep oluyor.

Falda çıkan bu sembol, ön yargılı olmak yerine azıcık da olsa kurnaz olmaya çalışmanız yönünde uyarır. İnsanlar üzerinde daimi bir başarısızlığa uğramaktansa, bunun yerine sizin gibi paylaşmayı bilen insanlarla dostluklar kurmayı deneyebilirsiniz. Diğer çürük elmaları elemekte fayda vardır. Zira yaşamınız ve ruhsal haliniz iyi niyetinizi suistimal eden arkadaşlarınız tarafından oldukça çekilmez bir hale gelir. Bu yüzden kendinizi insanlardan soyutlayabilirsiniz.

Falda semazen görmek, aynı zamanda kısa süreli yolculuklara da yorumlanır. Eğer çalışan bir bireyseniz, çalışma yerinizin tarafınıza sunduğu yıllık izin ile memleketinize kısa süreli bir ziyaret yapabilirsiniz. Bu ziyaret esnasında uzun zamandır görmediğiniz ve çok özlediğinizi fark ettiğiniz eski aşkınıza denk gelmeniz olasıdır. Hatta ona bir şans daha vererek ona geri döneceğinizi ifade eder. Eski aşkınız yaşamınıza renk katacak uzun vadeli, dürüst bir birlikteliği ve de hak ettiğiniz değeri beraberinde getirebilir.

Kahve tabağında bu sembol, hayatınızda her şeyin düzen içerisine girmesi, aile içerisinde sorunsuz günlere erişmek demektir. Artık bir süredir sizi endişelendiren durumlar ortadan kalkabilir. Belirli bir iş düzeni sayesinde maddi ve manevi yönden kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.