Kahve Falında Kucağında Çocukla Kadın Görmek

Kahve falında kucağında çocukla kadın görmek, sıkıntıların azalması ve yeni başlangıçların da hayırlı olması demektir. Hayatınızda gerçekten sevinç dolu günler olacak. Alınacak haberler ile birlikte hem sizin hem de sevdiklerinizin yüzü gülecektir. Son günlerde çektiğiniz sıkıntılar azalmaya başlayabilir. Yeniliklere açık olabilirsiniz. Yenilikler yapmak ve hayatınızda yeni hedefler belirlemek de isteyerek, renk katmanız olasıdır. Özellikle eş dost sizi her konuda destekleyecek. Aileden de büyük bir destek görebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca ev hanesine girecek yeni bir bebeği müjdeliyor olabilir. Eğer bir evli kadının falında çıkarsa, yakın bir zamanda hamile kalacağına yorumlanır. Fakat falına bakılan kişi bekar ya da erkekse, ev hanesinden evli bir bayanın bebek sahibi olacağı haberini alabilir. Bu sembol yeni ve müjdeli bir haberi simgeler. Bir bebek kadar masum ve temiz bir haber herkesi sevindirecek. Haneye huzur ve mutluluk getireceğine inanılır. Yine sağlığı ve şifayı da simgeler. Etrafınızda hasta bir yakınınız varsa, yakında şifa bulacağının habercisidir.

Falda kucağında çocukla kadın görmek, aynı zamanda yakın bir süreçte birisinden haber alacağınıza yorumlanır. Evinize müjdeli ve büyük bir haber de gelebilir. Bunun yanı sıra evinize gelen bir misafirden de yüklü bir miktar para yada bir miras almanız olasıdır. Bu sayede sizin ve ailenizin maddi sıkıntılarınızı hafifleyecektir. Her yönden verimli ve bereketli bir dönem sizleri bekliyor olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde bir akrabanızın bebek sahibi olması anlamına gelir. Bir akrabanızın hamile olduğunu öğrenebilir ve onu ziyarete gidebilirsiniz. Evli olan kişiler için de çocuk müjdesidir. Çok hayırlıdır ve hayırlı haberler almanız an meselesidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.