Kahve Falında Klozet Görmek

Kahve falında klozet görmek, ev düzeninin değişmesine ve farklı bir yere taşınmaya yorumlanr. İş sebebi ile de başka bir yere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşantınızda çok büyük değişiklikler olabilir ve sosyal çevreniz de tamamen değişebilir. Çok yakında işinizi değiştirebilir ve yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Hatta bambaşka bir ortamda farklı insanlarla farklı projelerde yer alma imkanınız olabilir. Tabi bu durum geçici de olabilir ve farklı işlere imza atılabilir. Aile içinde de işi sebebi ile başka bir yere giden bir aile ferdi olabilir.

Falda klozet görmek, sosyal çevrenizi baştan ayağa yenileyeceğinize yorumlanır. Çalışma arkadaşlarınız değişebilir ve farklı sorumluluklar alabilirsiniz. Sizin için problem yaratan birileri varsa o kişiler de bu huylarından vazgeçebilirler. Eğer yalnız iseniz de yeni bir arkadaş grubuna girebilir ve farklı insanlar tanıma şansı elde edebilirsiniz. Benzer hedefleriniz olan kişiler ile tanışma imkan olabilir.

Kahve Falında Sifon Görmek

Bir süredir bekleyen borçlarınız varsa bu borçları yakında kapatmak anlamına gelir. Başkalarına söz verdiğiniz zamanda borçlarınızı geri ödeme imkanı elinize geçebilir. İş hayatında maddi kaygılar geride kalır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sevdikleriniz ile yaşadığınız ufak gerginlikleri yakında tatlıya bağlamaya ve aranızın düzelmesine yorumlanır. Eğer parasal sebepler ile konuşmadığınız insanlar varsa size karşı hatalarını telafi ederler. Aldığı borcunu ödemeyen biri geri ödeyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.