Kahve Falında Dağın Tepesi Görmek

Kahve falında dağın tepesi görmek, zorlukların aşılması ile birlikte güzel bir geleceğe erişmek, zor kazanılan zafer anlamına gelir. Bu sembol aslında ilk bakışta güzel gibi görünüyor olabilir. Böyle olsa da uzun vadede sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalınacağını gösterir. Bu sıkıntılı durumun eğitim ve iş alanını ciddi yönde etkileyeceğini, fakat sonrasında refaha erişmek olarak yorumlanır. Yaşamda başarıya ulaşmak büyük bir zaman alacak ve çabalarınız artacak. Bunun yanı sıra bir şeylere ulaşmak büyük bir emek gerektirecektir. Arş ne denli yakın gözüküyor olsa da biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Gireceğiniz zorlu süreç sizi yıldırmamalı, pes etmemelisiniz.

Falda çıkan bu sembol, en sonunda yılmadan zafer kazanmaktır. Bununla birlikte yaşamda kişiyi üst noktalara çıkaracak bir takım zevklere sahip olmasına olanak sağlayacak fırsatları da simgeler. Hayatınızda meydana gelecek bu memnun edici durumlara kısa sürede sahip olunacağı anlamını da taşır. Bu süreci zekice kullanmanız gerekiyor. Ayrıca sahip olduğu şansın kendisine verdiği nimetleri uzun vadede garantilemeli ve sahip çıkmalısın. Böylece saadeti ve şöhreti on ikiden vurabilirsin.

Falda dağın tepesi görmek, aynı zamanda kişinin kültürel açıdan iyi bir donanıma sahip olduğunun göstergesidir. Bu bilge fikirleri ve kültürüne ihtiyaç duyulan, akıl danışılmak için aranılan isim olduğunu da ifade eder. Falına bakılan kişi nişanlı ya da evlenmeyi düşünen birisi ise isteklerine kavuşur. Hayatını birleştireceği kişi ile gayet huzurlu ve mutlu bir hayat sürecek demektir. Ayrıca her daim ilk gün ki gibi aşkla devam eden bir birlikteliğe sahip olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hayalleriniz en kısa zamanda gerçekleşecektir. Bazı kararlarınızı düşündükten sonra almanız daha hayırlı olabilir. Yoksa olumsuz sonuçlar alabilirsiniz ve hevesiniz kaçabilir. Dış görünüşün ile birkaç değişiklik yapma zamanı gelmiş olabilir. Yakın zamanda seni mutlu edecek ve feraha çıkaracak bir haber alman da olasıdır. Hayatında hareketli bir döneme giriyor olduğunu anlayacaksın. İlk başlarda yorulacaksın ama başarılı olacaksın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.