Kahve Falında Beyaz Güvercin Görmek

Kahve falında beyaz güvercin görmek, güzel havadisler duymak ve sevinç gözyaşı dökmek, mutlulukların katlanarak artması, hoş sohbet anlamına gelir. Bu sembol genelde tez ve hayırlı habere dalalet eder. Bundan yola çıkarak tez zamanda hayırlı bir haber alarak hayatınızda değişiklikler olacağını gösterir. Ayrıca bu değişiklik ile istediğiniz mutluluğa kavuşmanız da daha kolay olacak. Bekar olanlar için çok iyi bir insanla tanışmak olarak da yorumlanır.

Eğer birinin elinden gönderiliyorsa, bu sefer de  o zaman bu haberin biri aracılığı ile size ulaştığı anlamına gelir. Kahve falında elinde güvercin tutan birini görmek, iş ya da eğitim hayatında müjdeli haberin gelmesi demektir. Eğer güvercin elini arkasına götürmüş ve saklar gibi görünüyorsa, bunun anlamı o zaman haberi size iletmesi gereken kişinin bir şekilde bu habere mani olduğu demektir. Fakat bu kişi ne yaparsa yapsın, bu haberin artık yola çıkma zamanı geldiği için fazla engel olamayacağı anlaşılır. Haber de tez vakitte ulaşır.

Falda beyaz güvercin görmek, aynı zamanda sevdiğiniz ama küs olduğunuz birinden gelecek haber ile aranızdaki buzların erimesi anlamına gelir. Bu dargın olduğunuz kişi ile yeniden eski günlere kavuşacağınızı simgeler. Eğer eşinizle veya sevgilinizle bir müddettir yaşadığınız olumsuzluklar varsa sona erer. Bu problemleri bir şekilde konuşarak aşacağınızı simgeler. Ayrıca aşk hayatında yeniden güzel günlere döneceğinizin de müjdecisidir.

Eğer fincanın üst kısmında çıkarsa, bu sefer olumlu anlama gelir. Eğer fincanın alt kısmında ise o zaman daha haberin hazır olmadığını gösterir. Haberin gelmesinin bir müddet daha zamanı vardır. Fakat ortam hazır olduğunda bu haberin yola çıkacağından yakında duyacaksınız. Eğer birde önünde engel varsa, biri tarafından size bu haberin ulaşması engellendiği anlamına da gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.