Kahve Falında Kadın Ayakkabısı Görmek

Kahve falında kadın ayakkabısı görmek, şu sıralar bazı meselelerin aklını çok karıştırması ve bu sebeple de gergin olman demektir. Bazı şüphelerin olabilir ya da tedirgin olduğun konular yüzünden de dengesiz tavırlar sergileyebilirsin. Bu sembol aynı zamanda senin her an yanar döner bir insan olabileceğine işaret eder. Ancak koşullar buna mecbur bırakabilir. Sen her ne kadar ben çok dürüst ve sabit fikirleri olan bir insanım desen de gelişen olaylar sebebi ile durum farklı olacak. Sözlerinden vazgeçmek zorunda kalabilirsin ve bazı insanlar senin yüzünden yarı yolda kalabilirler.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda başkalarının seni havalı ve burnu dik bulması şeklinde yorumlanır. Sen ilk başlarda insanlar üzerinde ne kadar kötü olan etkiler kurduğunu anlamayabilirsin.  Ancak durumu sonradan fark etmen olasıdır. Bu sebeple insanlar sizden çekiniyor olabilirler.  Bu durum aşk hayatında da olumsuzlukları beraberinde getirebilir. Çok havalı ve dik burunlu görünmeniz sebebi ile karşı cins sizinle görüşmeye ve konuşmaya tedirgin olabilir.

Falda kadın ayakkabısı görmek, aynı zamanda senin karakterin üzerinde olan oturmamış düşüncelerin sana oldukça zarar verecek olmasına yorumlanır. Bazı can sıkıcı olayların geliyor olduğuna işaret etmektedir. Sabit fikirli olduğun konularda hem kendini hem de karşı tarafı üzebilirsin. Ön yargılarından kurtulman ve daha düşünceli, anlayışlı olman gerekiyor.

Kahve tabağında bu sembol, hane içerisinden bir kadının size iftira atması ya da dedikodunuzu yapması demektir.  Hatta size karşı eleştiriler yapabilir ve bu eleştiriler canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra bazı harcamalarınıza da dikkat etmelisiniz. Yoksa maddi yönden bir takım problemler ile karşılaşmanız an meselesidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.