Kahve Falında Anne Kucağında Bebek Görmek

Kahve falında anne kucağında bebek görmek, evlat sahibi olmak isteyenler için oldukça hayırlıdır. Evli olan kişiler çocuk müjdesi alabilirler. Ya da çevrenizde çocuk sahibi olmak isteyen varsa, müjdeyi verebilir. Bu sembol aslında sizler için gelecek olan oldukça mutlu olan beraberlikleri de işaret eder. Sen her ne kadar son zamanlar içerisinde oldukça mutsuz zamanları geçiriyor olduğunu düşünüyor olsan da bunlar geçicidir. Göreceksin ki kısa süre içerisinde kendine geleceksin. Keyfin yerine gelecek ve sen de oldukça mutlu olan bir insan haline gelebileceksin.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda zor durumdan bir şekilde kurtulmak demektir. Her şey her ne kadar kötü bir şekilde ilerliyor gibi gözüküyor olsa da düzene girecek. Bir şeylerin yoluna girmesi için illa fırsatlar beklemek yerine kendin fırsat yaratabilirsin. Kendin için en hayırlı olan fırsatları da yine kendin yakalarsın. Aşk konusunda da acı çekmek yerine artık hayata dönmelisin. Aşk acısı çekmek hem seni hem de çevreni üzüyor. Gidenin arkasından üzülmek yerine kendi hayatına değer vermeli ve pozitif olmalısın.

Falda anne kucağında bebek görmek, aynı zamanda yeni bir ayrılık eşiğinde olmandan dolayı oldukça kötü olan zaman dilimlerini yaşamak üzere olduğuna da yorumlanır. Her ne kadar sana bu durum çok acı geliyor olsa bile hayırlı olabilir. Bazı bitişler yeni güzel başlangıçları beraberinde getirir. Göreceksin ki hayatın sadece onun etrafında değil aslında sadece senin etrafında dönüyor. Kısa süreli bu üzüntüden dolayı yaşayacak olduğun mutsuzluk sonrası sevdiklerinin desteğini kabul etmelisin.

Kahve tabağında bu sembol, hane içerisinde birinin hamile olması ya da yeni güzel havadisler almak demektir. Güzel haberler alabilir, hane içerisinden gelen haberlerle ailece mutlu olabilirsiniz. Ancak aşk hayatınızdaki mutsuzluk sebebi ile bir yandan da üzüntünüz devam edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.