Kahve Falında Uçan Balon Görmek

Kahve falında uçan balon görmek, son zamanda duyacağınız her söze ya da habere inanmamanız yönünde sizleri uyarır.  aslı astarı olmayan ve ne olduğu belirsiz habere dalalettir. Son zamanlarda asılsız bir çok şey duyup kendinizi ve ailenizi üzmüş olabilirsiniz. Bu dönemde her duyduğunuza inanmamalı ve inanmadan önce meseleyi güzelce bir öğrenmeye çalışmalısınız. Kahve fallarında çok sık rastlanmaktadır ve özellikle çevresinde bulunan görüntülere göre yorumlanmalıdır.

Eğer kahve falında uçan balon yanında insan silueti varsa, bir kişinin size asılsız bir haber vereceğinin haberci denilir. Ya da şuan o durumun içerisinde olabilirsiniz. Eğer öyleyse, duyduğunuz haber asılsız bir habere inanmayın. Arkadaşlarınız ve aileniz ile aranızdaki zıtlaşma olabilir, sakin olmaya gayret edin. Son dönemlerde sevdiklerinizle oldukça zıtlaşabilir ve fikir ayrılıkları da yaşayabilirsiniz.

Falda uçan balon görmek, genellikle yakın zamanda alınacak yanlış kararlara ve inatlaşmaya yorumlanır. Uzun bir zamandır çözmeye çalıştığınız problem ile ilgili yanlış bir karar vermeniz yüksek olasılıktır. Hatta bu karar sizin tüm hayatınızı etkileyebilir. Bu sebepten dolayı da iyi düşünüp karar vermeye özen gösterin. İnatçılığınız ve stres yüzünden arkadaşlarınız ile aranız açılabilir. Elinizden geldiğince uysal olmaya ve sakin kalmaya çalışmalısınız. Bu zorlu zamanlarda iman gücünüzle sorunlarınızın üstesinden gelmeye gayret edin.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, anlamı her zorluğa dayanman demektir. Hayatında hiçbir zaman pes etmeyen bir yapın var ve azimlisin. Bu iyi özelliklerin sayesinde yakın zamanda büyük bir fırsat yakalaman mümkündür. Eğer iyi değerlendirirsen bu fırsat  hayatındaki bütün sıkıntıları atmanı sağlayacak. Sevgilin varsa, sana herkesi kıskandıracak güzellikte büyük bir sürpriz hazırlıyor olabilir. Bu bekar kızlar için evlenme teklifi olabilir. Büyük bir sevinç, mutluluk ve huzur kapıda demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.