Kahve Falında İsim Görmek

Kahve falında isim çıkması görmek, sürekli seni düşünen ve hatta seninle dost olmak isteyen, daha yakınında olmak için can atan birini simgeler. Ayrıca senin hayatına girmek için çaba sarf eden insanların var olduğuna da işaret eder. O kişiler sana uzun zamandır her ne kadar oldukça derin duygular besliyor olsalar bile cesaret edemeyebilirler. Ve sen o kadar çok kişi içerisinden sadece fal fincanında ismi çıkan kişiyi tercih edecek olduğuna da yorumlanır. Bu kişi yakında senin hayatına girebilir.

Bu isimde hayatına girecek kişi ile bir geleceğiniz olabilir. Sen bu seçim sonucunda ilk başlarda her ne kadar kararsız olsan da düşünerek, acaba yanlış mı yaptım diye düşünüyor olabilirsin. Ancak en son mantıklı bir şekilde baktığın zaman hiç de yanlış olmadığını göreceksin. Bunun yerine oldukça da doğru bir karar vermiş olduğunu da göreceksin. Bu kişi sana mutluluk verecek.

İnsan hayatında bir sürü kişi çıkabilir. Ancak sadece seni mutlu etmeye de birinin gücü yetebilir. O gelen kişi sana o kadar saf ve temiz olan duygular ile geliyor ki şaşırabilirsin. Her ne kadar sen pek emin olamamış olsan da en nihayetinde defalarca kez şükür edecek olduğunu da gösterir. Kader seninle bu kişiyi bir şekilde buluşturabilir. Bekar birinin falında çıkarsa, etrafında kalp de varsa bunun anlamı evleneceği kişinin isminin falda çıkan isim olması şeklinde yorumlanır.

Falda isim çıkması görmek, aynı zamanda fal fincanında çıktığı konuma göre de oldukça farklılıklar gösterebilir. Eğer bu senin fincanının tam dip kısmında ve telveler ile oldukça karamsar olan bir ortam içerisinde de çıkarsa anlamı farklıdır. Bu sefer senin o isme ait olan kişiden kısa süre içerisinde uzaklaşmayı tercih ediyor olmanı da işaret eder. Senin için bir nebze uyarı niteliği taşıyor olabilir. Böyle olsa da senin kendini daha etkili bir şekilde korumana da yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

  1. Arzu dedi ki:

    Kahve falında kendi ismim ve 5 rakami çıktı ve ne anlama gelir