Kahve Falında Domuz Şekli Görmek

Kahve falında domuz şekli görmek, bazı insanların pek de göründüğü gibi iyi olmaması, çıkar ilişkisi içerisinde bulunmalarını gösterir. İş ya da eğitim hayatında bu kişiler size gizlice zarar verebilirler. Hatta gözleri ile senin gözlerine o kadar yalan ve ihanet dolu bakan insanların olabilir. Ancak bunun yanı sıra seni delicesine sevdiğine inandırarak bırakıp giden insanlara da yorumlanır. Falına bakılan kişi her ne kadar o kişiyi çok seviyor olsa bile sana yaptığı bu şeyler sayesinde ve senin kendini ne kadar değersiz hissetmene neden olabilir. Bundan dolayı artık onu çok güçlü bir şekilde hayatından atıyorsun.

Artık sana zararı dokunan insanları çevrende tutmaman daha hayırlı olabilir. Sen de bu güçlü olan tavrın ile her ne kadar iç dünyandan canın yanıyor olsa bile daha fazla üzülmek yerine sen de üzülmeye bir son vermeyi tercih etmelisin. Ayrıca kendin için bu hayatın en güzel olan yanları ile en güzel şekilde yaşamak için de fırsatlar sunmayı tercih etmelisin.

Falda domuz şekli görmek, eğer son zamanda devlet dairesinde herkesin kolay bir şekilde yapamadığı bir işi ancak araya giren tanıdıklar ile de oldukça kolay bir şekilde olan şeyleri de ifade eder. Sen her ne kadar böyle bir kişi ile iletişime geçmiş olsan bile araya giren arkadaşların sayesinde de istediklerin olmuyor. Fakat seni oldukça mutlu edecek olan bu şey son buluyor.

Arkadaş çevrende sana değer veren kişilerin kıymetini bilmelisin. Hatta öyle kişiler ile arkadaşlık ilişkilerine devam etmek yerine daha çok senin mutluluğun için çaba sarf eden insanlar ile bir arada olmayı tercih etmen seni daha mutlu edebilir. Çünkü herkes senin kadar iyi niyetli değil.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.