Kahve Falında Kapalı Şemsiye Görmek

Kahve falında kapalı şemsiye görmek, yakın zamanda yanlış bir karar vererek kısmetlerini kapatman anlamına gelir. Bazı fırsatları görmezden gelebilir ya da gözden kaçırabilirsin. Bu sembol kendi şansını kendi elleri ile kapattığını gösterir. İçine kapanık yapısı ve bildiklerini konuşmaya dahi cesaretinin olmaması onun açısından sıkıntı verici bir durum olabilir. Ama dışarıdan bakıldığında çok daha can sıkıcı görünmektedir. Etrafındaki herkes bu yapısı yüzünden ona sorumluluk vermek istemez. Özellikle de çalışma hayatında türlü sorunlar yaşamasına neden olan bu durum doğal olarak ilerlemesini de engeller.

Biraz daha kendine güvenmeli ve kendin için doğru kararlar almalısın. Her geçen gün aleyhine işleyen bu cesaretsizlik ve içe kapanıklık hızlı bir şekilde aşılmalıdır. Yoksa geçip giden zaman fal sahibinin daha birçok fırsatı elinden kaçırmasına neden olacaktır. Unutmayın ki şemsiyenin açılması kişinin kendi elindedir.

Falda kapalı şemsiye görmek, aynı zamanda evli olanlar için sakin ve dingin bir yaşantıya işaret eder. Evindeki huzuru hiçbir şeye değişmeyen kişi, dışarıdan gelen can sıkıntılı haberlere kulaklarını tamamen kapatmıştır. Ailesini koruma altına almasını sağlayan bu davranış sayesinde de daima neşeli bir ortamda vakit geçirmektedir.

Özellikle kıskanç insanları bile bakışlarından tanıyan ve ailesinden kimsenin onlardan biri ile görüşmesine tahammül edemeyen fal sahibi bazen kendini ifade etmekte zorlanabilir. Böyle bir durumda ise aile bireylerinin dikkatini başka yönlere çekip gezip tozarak müdahale edecektir. Ailesinin kötü insanlarla ilişkisini onlarla kenetlenerek kesen çok mantıklı bir insandır. Aileniz her şeyden önce gelmelidir. Bu nedenle onların çevresindeki kötü niyetli insanlardan dolayı onları uyarmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.