Kahve Falında Bisiklete Binmek Görmek

Kahve falında bisiklete binmek, bir süre kendine zaman ayırmak isteyeceğine yorumlanır. Kendi kabuğuna çekilebilirsin. Bu sembol aynı zamanda senin kısa süreli bile olsa artık tatil ya da dinlenmek için oldukça gerekli olan zaman dilimlerine de işaret eder. Sen de artık bu hayatın sana yapılan karmaşalarından kısa süre de olsa kendini sıyırmayı tercih edeceksin. Ayrıca bu kadar güzel olan hayatı sadece başkalarını mutlu etmek yerine biraz da kendini mutlu etmek için çaba sarf etmeyi tercih etmelisin.

Falda çıkan bu sembol geçmiş ilişkilere de yorumlanır. Eski sevgilinden sonra her ne kadar büyük yalanlar ile ya da sana yapılan haksızlıklar ile karşılaşmış olsan da düşüneceksin. Bu kadar acı çekmek yerine sen de artık kendine bu tatil ya da dinlenme için olan zaman dilimini vermeyi tercih edebilirsin. Bu sayede bu hayata kaldığın yerden tutunmayı da tercih etmelisin.

Falda bisiklet görmek, aynı zamanda uzun zamandır görüşemediğin ve bir o kadar da özlediğin arkadaşlarını da işaret etmektedir. Sen onlar ile bu ara bir buluşup artık kavuşmayı da o kadar çok istiyorsun ki yakında bu dilek gerçek olabilir. Bu durum her ne kadar daha da ileri tarihlere atılırsa daha da çok acı çekiyorsun. Artık onlardan bir teklif gelmesini beklemek yerine sen de bir şeyler hazırlayarak onları çağırabilirsin. Ya da onlar ile de en güzel olan zaman dilimlerini de geçirebilirsin.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, aile ile birlikte güzel zaman geçirmek demektir. Bu hayata eğer bir kez daha gelemeyecek olduğunu anlayacaksın. Bu yüzden her neye gücün yeter ise onu yapman gerektiğini anlar isen işte o zaman en güzel zaman dilimlerini de geçirebileceksin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.