Kahve Falında Mısır Görmek

Kahve falında mısır görmek, sofranızın rızkının artacağına ve adeta bolluk ve bereket içerisine düşeceğinize yorumlanır. Eli açık insanlarla karşılaşabilir ve şanslı günler geçirebilirsiniz. Belki yeni kazanç yolları da karşınıza çıkabilir. Şu günlerde elinize geçen fırsatlar gelecekte sizi zengin yapabilir. Yeni yatırımlar da ileride pişman etmeyebilir. Ya da bir yerden toplu bir para gelebilir, bir iş yatırımdan beklenenden fazla kazanç sağlanabilir. Bekar olanlar için de zengin bir aileye gelin ya da damat olarak gitmek şekilde yorumlanır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca kişisel olarak ve hanenize sıkıntı veren sorunlardan kurtulmak demektir. Çok çeşitli dertlerden muzdarip olsanız da bunları geride bırakmanıza az bir süre kalmış olabilir. Yakında sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Gerek maddi olarak, gerekse de manevi yönden yaşamda endişe ve kaygılardan kurtulmaya da işarettir. Falına bakılan kişi dertlerinden kurtularak iç huzuru yakalayabilir. Bazı endişelerinizin boşuna olduğunu anlayabilirsiniz. Özellikle maddi anlamda çektiğiniz sıkıntılardan elinize ulaşacak olan para ile birlikte kurtulmanız olasıdır.

Falda mısır görmek, aynı zamanda müjdeli bir haber almak demektir. Gelecek bu haber neticesinde yaşanacak olan mutluluk oldukça fazla olabilir. Bu haber çok sevdiğiniz bir yakınınızın da evlilik ya da hamilelik gibi mutlu bir haberi olabilir. Bunun yanı sıra çalışma yaşamı ile ilgili de güzel haberler alabilirsiniz. Belki alacağınız bir mertebe değişikliği de sizi sevindirebilir. Genel itibari ile olumlu ve hayırlı gelişmeler olarak yorumlanan bu sembolün çevresindeki şekillere bakarak da yorumda bulunabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, geçim sıkıntısından kurtulmak, borçların kapanması ve maddi rahatlama anlamına gelir. Ailede biri daha fazla para kazanmaya başlayabilir ve eve giren para miktarının artmasıyla sofranızın bereketi artabilir. Kaygı ettiğiniz bir konuda da yüreğinize su serpilebilir. Ailece maddi endişeler yakında geride kalabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.