Kahve Falında Muhabbet Kuşu Görmek

Kahve falında muhabbet kuşu görmek, çok mutlu olacağınız haberler alarak bunu tüm sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceğinize yorumlanır. Belki eğitim ya da iş hayatına dair başarı haberleri alınabilir. Bu başarı haberlerini başkaları ile paylaşarak takdir görmek sizleri mutlu edecektir. Bunun yanı sıra hoş sohbetleri ile sizi mutlu eden insanlarla da tanışabilir ve bu kişilerle uzun soluklu dostluklar kurabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca hoş sohbet edilen sevgiliyi simgeler. Sevdiğiniz insanla yaşanan olumsuzluklardan sonra aranız düzelerek sorunları geride bırakabilirsiniz. Fincanın kulpunda ve üst tarafta bu sembol çıkarsa, sevdiğiniz kişiden beklediğiniz haberin tez günde gelmesi demektir. Falın alt kısımda çıkarsa, bir müddet daha bekledikten sonra size beklenen haberin gelmesidir. Eşiniz ya da sevgilinizle olan muhabbetinizi kıskanan biri tarafından aranızın açılmasına izin vermeyin. Hakkınızda söylenenlere kulak asmayın.

Falda muhabbet kuşu görmek, eğer bir dala pineklemiş şekilde görülürse,  pek hayırlı değildir. Bununla birlikte alınacak bir haber ile yaşanacak tartışmaya işaret eder. Gireceğiniz bir ortamda yeni kişiler ile tanışarak bu ortamdan çok hoşnut ayrılabilirsiniz. Belki de bekarlar için yeni bir aşkın kapınızı çalacağının habercisidir. Kahve fincanında üstte görülenler iyi olmakla birlikte, alt kısımda görülmesi ise yaşanan bazı sıkıntılı günlerin olduğu simgeler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, bekar olanlar yakında kısmetlerini bulurlar ve hayırlı bir talip haberi gelebilir. Biri sizinle tanışmak için haber gönderebilir. Evli olanlar çocuklarından yana güzel haberler alabilirler. Aile içerisinde herkes sohbet muhabbet içerisinde olur. Küsler barışır ve refah artar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.