Kahve Falında Eşeğe Binmek Görmek

Kahve falında eşeğe binmek görmek, şu günlerde manevi yönden kendini güçlü hissetmen demektir. Bu sembol aynı zamanda senin her ne kadar her anını oldukça hayırlı olan işler ile geçirmek istiyor olabilirsin. Böyle olsan bile bazen çevrende yer alan insanlar yüzünden de pek mümkün olmadığını işaret eder. Artık bu duruma sen bir dur demek yerine hala bu şekilde olmaya devam edersen de işte hayatında oldukça önemli olan şeyleri de yine kayıp etmeye başlayacak olduğunu göstermektedir.

Hem o kadar zeki hem de o kadar çalışkan olan bir insanken neden insanların bu ikiyüzlü olan tavırları ile uğraşmak zorunda hissediyorsun ki kendini? Artık onların hayatında ne kadar gereksiz olduklarını onlara da uygun bir şekilde anlatmayı tercih edebilirsin. Böyle yaparsan da işte o zaman göreceksin ki sen de bu hayat içerisinden sana ayrılmış olan tüm mutluluklara da oldukça rahat bir şekilde hayata ulaşabileceksin.

Falda eşeğe binmek, aynı zamanda bir süre önce o kadar güzel olan bir hayatın vardı ki özlem duyman demektir. Şu anda mevcut yeni hayatına giren insanlar ile de oldukça mutsuz olan zamanlar geçirecek olduğunu gösterir. Ancak bu durum her ne kadar böyle olur ise olsun sen o kadar zeki ve çalışkan olan bir insansın olduğunu gösterir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, yakın çevrende seni kıskanan ve iyi şeyler hakkında düşünmeyen kişileri işaret eder. Öyle ki kısa süre içerisinde sadece sana zarar vermek için yanında yer alan insanlardan uzak kalacaksın. Artık kendin için en iyi şeylere de sahip olabileceksin. Sen bu kadar azmin ile kısa sürede her şeyden de kurtulacaksın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.