Kahve Falında Arı Kovanı Görmek

Kahve falında arı kovanı görmek, çok fazla şey düşünmeniz ve aklınızın karışması, bazı düşüncelerin uzun süredir sizi yorması anlamına gelir. Bu sembol aynı zamanda kafanızın içinin birçok farklı düşünce ile dolu olduğunun göstergesidir. Bu kafanızdaki doluluk sizi asıl odaklanmanız gereken konulardan uzaklaştırarak çok gergin bir ruh haline bürünmenize sebep oluyor. Bu sebeple de ailenize yansıttığınız gerginlik hane içerisinde boş tartışmalara sebep oluyor.

Aklınızdaki sorunlar sebebi ile bazen arkadaşlarınızı bile gereksiz yere kırıyorsunuz. Çünkü içinizdeki birikimi aktaracak ve rahatlayacak hiçbir yerinizin olmaması buna yol açıyor. Ayrıca kimsenin sizi anlamayacağını düşünüyorsunuz. Evde sürekli biriken işler ve bir türlü yerine oturmayan eşyalar bile canınızı sıkıyor olabilir. Sizde diğer insanlar gibi her şeyin yerli yerinde olmasını istiyorsunuz. Fakat bozulan eşyalarınız bile zamanında tamir edilmiyor. Sonuç olarak hayatınız ileri gitmek yerine geri gidiyormuş gibi hissediyorsunuz.

Son zamanlarda fazla gergin olmamaya çalışın. Yoksa ev içerisinde küslükler olabilir. Yaptığınız en büyük hata da öfkenizi çocuklarınıza bağırarak çıkarmak oluyor. Bu sürecin geçici olduğunu ve en kısa sürede normale döneceğinizi bilirseniz çok daha rahat edeceğinizi unutmayın. Sevdiklerinizi kırmamaya gayret edin.

Falda arı kovanı görmek, aynı zamanda çalışkan kimliğine de dikkat çeker. Bu çalışkanlık sayesinde her türlü zorluğun üstesinden gelse de bazı zamanlarda bu zor olabilir. Hatta artık tükendiğini hissediyor olabilir. İşte tamda böyle anlarda ufak tefek kaçamaklar yapabilirsiniz. Bir süreliğine ortadan kaybolmak fal sahibine çok iyi gelecektir. En azından bir hafta sonunu tamamen kendisine ayırmak iyi olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.