Kahve Falında Tabut Görmek

Kahve falında tabut görmek, maddi problemlerin tez zamanda aşılması ve evinizde yeniden bolluk bereketin hakim olması anlamına gelir. Ayrıca uzunca bir süredir çekilen sıkıntılar sona erebilir ve borçların sonlanacağı şeklinde de yorumlanabilir. Bu sembol genellikle helal para elde etmek, temiz rızk, bol kazanç ve zenginlik olarak yorumlanır. Elinize geçen para çok büyük hayırlara vesile olabilir. Ayrıca kısmetinin açık olduğuna ve kısa bir sürede kısmeti sayesinde hayırlı işler başaracağına delalettir. İş arayanlar için yeni bir iş teklifi alacağına işarettir. Maddi yönden çekilen sıkıntıların sonlanacağına da yorumlanır. Özellikle hiç de beklenmedik bir anda cebinize girecek yüklüce para sayesinde rahat bir nefes almanız mümkün olabilir.

Falda çıkan bu sembol genellikle meydana gelecek zorluklar karşısında her dem sakin ve sabırlı olmanın fayda sağlaması olarak yorumlanır. Şu an içinde yer aldığınız bu zor durumları rahatlıkla atlatabilecek güçtesiniz.  Sabırlı ve azimli olduğunuza da işaret edilir. İş hayatında çektiğiniz stres ve sıkıntılarınızı yakın çevrenizde bulunan kişileri sorumlu tutmamalısınız. Bu sorunlar yüzünden kimseyi kırmamaya gayret etmelisiniz. Bu sıkıntıların son bulacağına inandığınız takdirde, motive olabilirsiniz. Kesinlikle isyan etmemeli ve kalbiniz her zaman ferah tutmaya özen göstermelisiniz.

Falda tabut görmek, aynız amanda arzu ettiğiniz şeylerin gerçek olacağına yorumlanır. Çok yakın bir zamanda alacağınız güzel haberler sizi ve ailenizi mutlu edebilir. Güzel bir ömür için kolları sıvamanın tam zamanı denilebilir. Eğitim hayatı ya da işinize dört elle sarılarak,  kariyerinizde arzu ettiğiniz mertebeye geleceğinize inanmalısınız. Bu dönemde yaşantınızda fikirleriniz farklılaşacaktır. Bazı yeteneklerinizi keşfedeceksiniz.

Kahve tabağında bu sembol aile içerisinde maddi huzursuzluklar demektir. Özel hayatınızda eşiniz ya da sevgiliniz ile birlikteliğinizi olumsuz yönde etkilenebilir. Maddi sıkıntılar aranızı açabilir. Ancak parasal sorunların aranızı bozmasına izin vermemeli, biraz daha sabır ve gayret etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.