Kahve Falında Şapkalı Erkek Görmek

Kahve falında şapkalı erkek görmek, saygın ve herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan bir erkeğin hayatınıza girmesi anlamına gelir. Bir diğer yorumu da size yardım edecek biri ile tanışarak bu kişiden destek göreceğiniz yönündedir. Yakın zamanda tanışacağınız bu erkek sayesinde iş hayatınızda beklenmeyen bir terfi alabilirsiniz. Ya da yeni bir iş teklifi almanızda aracı olabilir. Tesadüfi bir şekilde bu insanın size büyük bir iyiliği dokunabilir. Kariyerinizde farklı bir noktaya ulaşmanızda da öncü olabilir. Çok yakında bir erkeğin öncülüğünde hayatınızda farklılıklar oluşturabilirsiniz. Faldaki şapkalı adam arkası dönükse, çok saygın bir erkeğin size darılması demektir. Bu kişi size bir konuda çok kırılabilir.

Kahve falında şapkalı adam görmek, ayrıca sevdiğiniz kişinin eğitim hayatıyla ilgili oluşan problemlerin bir kısmını bu kişi sayesinde çözebilecek olduğuna yorumlanır. Aşk hayatınızda kıskançlık yüzünden eşiniz ya da sevgilinizle bir tartışma olabilir. Ancak aileden bir erkek aranızın düzelmesine yardımcı olabilir. Babanız da size hem özel hayatınızda, hem de iş hayatınızda elinden gelen maddi ve manevi desteği verebilir.

Falda şapkalı erkek görmek, aynı zamanda politika ile ilgilenen bir tanıdığınızın başının dertte olmasına yorumlanır. Bu kişi çevresi tarafından kötü gösterilebilir. İş hayatınızda ise tanışacağınız bir kişi ile birlikte yeni bir iş kurmak için atılımlarda bulunmanız söz konusu olabilir. Bu kişi ile ortak olmak cazip gelebilir. Fakat ortaklık konusunda dikkat etmelisiniz. Çünkü bu yeni yabancı çok güvenilir biri olmayabilir.

Kahve tabağında şapkalı adam sembolü, hanenizde gelişecek yeni bir durum olarak da yorumlanır. Hanede zengin bir erkek tarafından destek görebilirsiniz. Bu yakınınız size sponsor olarak iş kurmanızda yardım edebilir. Ya da daha iyi bir iş için size öncü olabilir. İş dünyasında bazı bağlantılarını sizler için kullanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.