Kahve Falında Karaca Görmek

Kahve falında karaca görmek, çevrenizdeki insanlardan hayır görmek anlamına gelir. Bu sembol falına bakılan kişinin etrafında bulunan melek yüzlü olan insanları da işaret etmektedir. İnsanlar senin geçmiş yıllar içerisinde yaşamış olduğun şeylerden dolayı bazen sana o kadar kötü olarak da gelebilir. Falına bakılan kişi de insanlara bu kadar ön yargı ile yaklaşmak yerine herkesi kendi karakteri üzerinde tanımayı da tercih etmelidir. İnsanlar arasında olan bu konumun ne kadar gözler önünde olan bir şey olsa bile sen bu durumun asla farkında değilsiniz. Ancak insanlara olan ön yargından dolayı da daha çok kendini onlardan uzak tutmayı tercih ederek kendini istemiyor olduğun yalnızlığa da itiyorsunuz.

Sizde öyle bir şey var ki bundan önce hayatına giren kişi seni o kadar yormuş ve kırmış olabilir. Bu tükenmişlik sebebi ile o kişi sayesinde adeta dünya üzerime yıkılsa yine insanlara güvenmem diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak böyle düşünseniz bile artık bu düşüncenden de kısa süre içerisinde vazgeçerek hayatınızda gerçek olan yüzlerini de görmeyi tercih etmelisiniz.

Falda karaca görmek, başka bir yorumda senin için her kötü olan şeyin sonunda kalbinin oldukça temiz olmasından dolayı gelen iyi şeyleri de işaret etmektedir. Sen her ne kadar o seni üzen kişilerden başka kimsen yok gibi görüyor olabilirsin. Bundan dolayı kendini o kişilere hala bağımlı kalmayı tercih ediyor olmandan dolayı gereksiz olan acıları da çekebilirsin. Sen de artık bu duruma dur diyerek en güzel şeyleri de yaşayacaksın.

Kahve tabağında karacanın anlamı, hane içerisinde sizden tedirgin olan insanların size karşı saygı duyması ve zarar verememesi demektir. Hakkınızda bir şeyler demeye çekiniyor olabilirler. Başkalarını şu günlerde tedirgin edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.