Kahve Falında Köpek Kafası Görmek

Kahve falında köpek kafası görmek, uysal bir insan olduğunuzu ve sosyal çevrenizde yeni insanlarla tanışacağınıza yorumlanır. Bu sembol aynı zamanda sizin için insanların sadece sadakat ve mutluluk gibi şeyleri ifade ediyor olduğuna yorumlanır. Sen o kadar güzel ve temiz kalpli olan bir insan olduğunun farkındasın Bu sebeple de adeta çevrende yer alan herkes senin kadar iyi olsun diye de çaba sarf ediyorsun.

Falda köpek başı görmek, kısa süre içerisinde hem çok değer verdiğin hem de gerçek anlamda sevdiğin kişinin yanlış işler ile meşgul olduğuna da şahit olacaksın demektir. Bunun sonucunda her ne kadar acı çekiyor ve üzülüyor olsan da bir şeyler yapman gerekiyor olduğunu hatırlayabilirsin. Bunu bildiğin için de üzüntü ile vakit geçirmek yerine daha çok onu kendine getirmek için bir şeyler yapman gerektiğinin farkındasın.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda iletişimde başkaları ile zorlanmak demektir. Sevdiğiniz insanla aranızda problemler olabilir. Siz her ne kadar ona bu durumların yanlış şeyler olduğunu ifade ediyor olsan bile anlamayacak. Eğer o seni kayıp etmeyi bir kez göze aldıysa, seni pek de anlamayacak ve aynı şeyleri yapacaktır. Hatta aynı hareketlerine de devam etmeye sürdürecektir.

Falda köpek kafası görmek, aynı zamanda senin bu hayata daha çok keskin olan çizgilerinin var olduğuna da işaret eder. Sen bu hayatta ne kadar acı çekiyor olsan bile insanlar ile uğraşmak yerine daha çok kendin için bir şeyler yapmayı tercih ediyorsun. Bunu yapıyor olmandan dolayı da kimseyi o çizgileri geçmeden uyarmayı pek başaramıyorsun. Eğer bir kez bile olsa onu bu kadar yakınlarına almayı başarabilir ya da izin verir isen de sadece kendine zarar verecek olduğunu da farkına varmalısın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.