Kahve Falında Kuşun Üstünde İnsan Görmek

Kahve falında kuşun üstünde insan görmek, bazı insanlara iyiliğinizin dokunması ve iç huzurunuza kavuşacağınız olaylar yaşamak demektir. Bu sembolün anlamı senin o kadar büyük bir yüreğin var ki hiçbir yüreğe sığmayacak kadar büyük olduğunu da gösterir. Herkese o kadar büyük olan sevgiler sunuyorsunuz ki çoğu insan senin sevgini omuzları üzerinde taşımaya güçleri yetmiyor. Her ne kadar uzun olan bir yola çıkmaya karar vermiş olsanız bile o kişiler seni en kısa kestirme yolların başında bırakarak gitmeyi de tercih ediyorlar. Kalbini bu kadar yormak veya insanların sana bu kadar acı vermesine de izin vermek yerine sen de kendin için en mutlu olan haberleri sunabilirsin.

Falda bu sembol hayatınızdaki negatif insanlardan uzak durmanızı da simgeler. Seni mutsuz eden insanlar için acı çekmek yerine daha çok seni mutlu eden insanlar ile olmayı tercih edebilirsiniz. Ya da o kişilerin gelip hayatlarınıza girmesini beklemeyi tercih etmeniz mantıklı olabilir. Bunun sebebi zamanı geldiği zaman gelerek senin hayatına gelip girecek olan o kişi seni o kadar mutlu edecek olmasıdır. Bu da sana bu hayat üzerinde verilebilecek olan en güzel duyguları da rahatlık ile yaşatabilecek olması demektir.

Falda kuşun üstünde insan görmek, başka bir yorumda bir nebze senin uzun yıllardır bekliyor olduğun kısmetin artık her nerede ise dayanamıyor ve çıkıp geliyor olduğuna işaret etmektedir. Sen ilk olarak o kişiyi görünce her ne kadar oldukça şaşkınlık içerisinde olmuş olsan da en sonunda o kadar da mutlu olan bir hayata sahip olacaksın ki geldiği için her an şükür edeceksin.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde akrabaların size hayırlı bir kısmet bulması, birinin size talip çıkması demektir. Bu kişi size mutlu bir hayat sürdürebilir. Yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.