Kahve Falında Kanatlarını Açmış Kuş Görmek

Kahve falında kanatlarını açmış kuş görmek, sizi çok seven birine ve bu kişinin sizi sürekli koruyup kollamasına yorumlanır. Bu kişi size olan sevgisi yüzünden sürekli sizin üzerinize düşüyor, hatta aşırı baskı yapıyor olabilir. Tedirgin olması sebebi ile sürekli sizi kollama gereği duyuyor. Özellikle aşk hayatında çok sevileceksiniz. Karşı taraf sizi sevdiğini her hali ile belli edecek. Onun hayatında özel bir yere sahipsiniz ve sizin için her şeyi yapmaya hazır olacaktır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca gelecekte çok güzel günlerin beklediğinin habercisidir. Önceki yıllarda çok sıkıntı çekmiş olabilirsiniz. Aşk hayatında da problemli bir hayat yaşamış olmanız olasıdır. Fakat bu sıkıntıları siz değil aileniz ve çevrenizdeki kişiler meydana getirmiş olabilir. Fakat yine de geçmişte çok yara almış olmanız sebebi ile hala temkinli olabilirsiniz. Bu sembol artık o günlerin çok geride kaldığını ve çok yakın bir gelecekte güzel günlerin kapıda olduğunun habercidir. Geçmişte katlandığınız tüm zorlukların ve sıkıntıların mükafatını fazlasıyla ödeyeceksiniz. Bu güzel günler, iyi bir kısmet olarak yorumlanabilir. Evli olanlar için hayırlı bir evlat olarak yorumlanır. Bekar olanlar için de iyi bir kısmetle evlenerek, hayatınızın geri kalanını çok güzel bir şekilde geçmesi demektir.

Falda kanatlarını açmış kuş görmek, aynı zamanda gagasında bir nesne olup olmadığına göre yorumlanmalıdır. Bir mülkle veya bir miktar parayla birlikte biraz rahat edebilirsiniz. Özellikle geçmişte maddi sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Ayrıca size gelecek olan mülk yada para ile bu sıkıntılarınızdan kurtulmanıza fayda sağlar. Eğer gagasında, zeytin dalı varsa barışmak demektir. Ayrılıklar son bulabilir ve çok mutlu olacağınız müjdeli bir haber gelebilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, aile içi dayanışmanın olması ve sevdiklerinizin sizi her konuda desteklemesi demektir. Sevdiğiniz insan size çok değer verecek. Özellikle ilişkisi olanlar yakında evlilik kararı alarak bir ömür birlikte olmak isteyebilirler. Yalnız olanlar da biri ile sürpriz bir aşka yelken açabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.