Kahve Falında Askılık Görmek

Kahve falında askılık görmek, sosyal çevrenizde bir takım sorunlar ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Bu sembol ne kadar insanlar arasında kendinizi dışlanmış gibi hissediyor olsanız dahi bu durumun geçici olması demektir. İnsanlara karşı biraz daha tutucu bir şekilde davranırsanız, istediğiniz mutlulukları kolay bir şekilde yakalayabilecek olduğunuzu da gösterir. Çevrenizde bulunan insanlara sadece gerçek değer vererek yaklaşır ve bunu da en iyi şekilde hissettirirseniz, işte asıl mutluluk o zaman olacak. Ayrıca gerçekten de sizlere hak ettiğiniz değeri göstereceklerdir.

Falda askılık görmek, sizleri bu ara pek de umursamayan insanlarla görüşmeniz anlamına da gelir. Bazı insanlar ile bir arada bulunmanın sizi rahatsız etmesini işaret eder. Bir insan sizi böyle umursamaz davranırken sizler hep onun için bir şeyler yapıyor olabilir. Bu durumdan sadece kendiniz üzülürsünüz ve hiçbir şey de elde edemezsiniz. Bunun için kendiniz için doğru olan ve sizlere gerçekten de değer veren insanlar ile bir arada olmaya özen gösterin. Bu sayede işte tam mutluluğu o zaman yakalayabilirsiniz.

Falda askılık çıkması, aynı zamanda çalışma hayatında da sorunları gösterir. Bir süredir sizleri resmen askıya almış olan patronunuzu işaret etmektedir. Bu ara işlerinizde ne kadar başarılı ve becerikli olsanız dahi bir türlü maaşınızı bile alamıyor oluşunuz canınızı sıkabilir. Sizlerin işlerinizde olan performanslarınızı da bir hayli etkileyecek gibi gözükmekte duruyor.

Kahve tabağında askının anlamı, hane içinde sizi sürekli küçük gören ve ciddiye almayan insanlar ile aranızda gerginlik olması demektir. Ancak başkalarının sizi üzmesine izin vermemeli, hatta bu kişilerin sürekli aynı şeyi yapmamasını sağlamalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.