Kahve Falında Kızgın Surat Görmek

Kahve falında kızgın surat görmek, yaşanan yanlış anlaşılmalar yüzünden size kırgın veya öfkeli olan bir insana yorumlanır. Sizi yanlış anlamış olabilir ve bu durumun farkına çok geç varabilirsiniz. Sinirli kişi sizi incitmek istemeyebilir. Ya da sizin verebileceğiniz tepkiden dolayı çekindiği için bunu sizinle paylaşamamış olabilir. Fakat öfkesi giderek içinde büyümektedir ve yakında ortaya çıkar. Size büyük bir tepki de verebilir. Birinin vereceği tepki sonrasında çok şaşırabilirsiniz.

Falda kızgın surat görmek, bilmeden kızdırdığınız ve aynı zamanda üzdüğünüz bu kişi olabilir. Genellikle bu kişinin yakın bir arkadaşınız ve çevrenizden biri olduğu düşünülür. Gelecek günlerde birinin kalbini geri kazanmanız gerekebilir.

Kahve Falında Kızgın Yüz Görmek

Sizden ayrılan üzen birinin geri dönmek isteyeceğine yorumlanır. Çevrenizde sizin kalbinizi geri kazanmaya çalışan biri olabilir. Eski sevgiliniz de size tekrar geri dönmek isteyebilir.

Kahve Falında Öfkeli Yüz Görmek

Bir yakınınız ile kısa süreli bir küslük olabilir. Sizinle konuşmayan biri varsa altında yatan asıl nedeni yakında öğrenebilirsiniz. Aranızdaki buzlar erieye başlar. Ailesinden biri ile konuşmayan kişiler tekrar aileleri ile barışırlar.

Kahve Falında Dil Çıkaran İnsan Görmek
Kahve Falında İki İnsan Sırtı Dönmüş Görmek
Kahve Falında Boynu Bükük İnsan Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, çalışma hayatında yeni insanlar tanımaya yorumlanır. Size karşı ön yargılı olan insanlar olabilir. İlk tanışmada hakkınızda farklı şeyler düşünebilirler. Bir süre aranızda gerginlik olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.