Kahve Falında Flamingo Görmek

Kahve falında flamingo görmek, çok güzel bir karaktere sahip olduğunuzu ve bu sebeple herkesin sevgisini kazandığınızı simgeler. Bu sembol senin bu hayatta insanlardan daha çok hem hayvanlara değer veriyor olmanı gösterir. Hem de hayvanları insanlardan daha da çok seviyor olduğuna işaret eder. Her ne kadar etrafında olan insanlar senin bu hayvan sevgini oldukça abartı olarak görüyor olsalar bile bu huyundan memnun. Sen bu hayatta tüm zararları insanlardan görmüş olman ve hayvanlardan sadece sadakat görmenden dolayı pek de etkilemiyor. Ancak böyle aşırı tepki ile devam edersen hayatında pek fazla insan kalmaz. Fakat kafan da bir o kadar rahat bir şekilde hayatına devam edebilirsin.

Kısa süre içerisinde yalnızlığını fark ederek gelecek olan kişi ile de hem aşk hayatında oldukça mutlu olabilirsin.  Hayatına girecek olan kişi ile o kadar güzel olan bir evlilik kuracak olduğunu da gösterir. Eğer bu kişiyi değerlendirirsen ve ciddi bir ilişki düşünürsen, ileride hem iki çocuğu olacak hem de oldukça mutlu bir hayata birlikte sahip olabileceksin demektir.

Falda flamingo görmek, aynı zamanda hayatına yeni girecek olan kişilerin de en az senin kadar hayvanları çok sevmesinden dolayı evinizde biri birine asla zarar vermeyecek olan hayvanlardan da birçok sahiplenerek besleyecek olduğunuza da yorumlanır. İlk başta ne kadar değişik olan bir durum gibi gelse de hem zararsız olan o hayvanlar ile iletişim içerisine sürekli girebiliyor olmak hem de hayatını adayacak olduğun o kişi de en az senin kadar duyarlı olmasından dolayı bir hayli de mutlu olabileceksin.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde size süreli destek veren ve sizi kırmaya çekinen birilerini simgeler. Bu kişiler sizin zarar görmemeniz için gereken özveride bulunmaya ve size destek olmaya devam edecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.