Kahve Falında Eşek Kafası Görmek

Kahve falında eşek kafası görmek, çok güzel olaylara şahit olmak olarak yorumlanır. Bu sembol aynı zamanda senin hayatına gelecek olan en güzel haberleri de işaret etmektedir. Falına bakılan kişi bu ara sevgilisine o kadar sinirlenmiş ki bazı kırıcı sözler diyebilir. Hatta bir an da olsa elinde olmayan şeyler ile ona çok ağır şeyler söylemek pişman yapabilir. Ona olan merakın senin acı çekmene neden olmasından dolayı sen de hırsını gerçekten çok kötü bir şekilde ondan çıkarmayı tercih etmişsin.

Eğer bunu yapmak ya da çok ağır laflar söylemek yerine sen de biraz sakin olmayı tercih ederse daha iyi olur. Sabırlı olursan ve dilini tutarsan,  işte o zaman onu kayıp etmek zorunda da kalmazdın. Onun sesi ile uyumaya alışmış olman her ne kadar artık geceleri senin uyumana bile engel dahi olsa artık sen de bu duruma içinde bir dur demeyi tercih etmen gerekebilir.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda her şey senin elinde olması demektir. Aşk söz konusu olmasından dolayı ya onu kazanmak amacı ile bir şeyler yapmayı tercih etmelisin. Yoksa kendine bu kadar eziyet etmeye bir son vermeyi de düşünmelisin.

Falda eşek kafası görmek, aynı zamanda sen en bunaldığın anlarda kimse ile konuşamıyor olmandan dolayı çok daha fazla zorlanıyor olduğunu da göstermektedir. Tek dostun ve tek sırdaşın niteliğinde olan kardeşin de böyle bir anda seni yalnız bırakmayacak. Onun yerine her an seni yanında yer almak amacı ile de kendi sınavlarını bir an kenara bırakarak senin yanında yer alacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.