Kahve Falında El Bombası Görmek

Kahve falında el bombası görmek, bazı insanların aklınızı karıştırması anlamına gelir. Bu sembolün anlamı bu ara hayatına girecek olan kişilerin asla bir ortasının olmadığını gösterir. Hatta kiminin iyi ise tam iyi kötü ise de tam kötü olacak kişilerin hayatında yer alacak olduğunu gösterir. Sen bazen bu durum içerisinde bir hayli zorlanabilirsin. Böyle olsan bile onlar arasında sadece seni mutlu edebilecek olan kişileri iyi tanımalısın. Sadece iyilikleri ile senin hayatın üzerinde etkili olacak kişiler ile olmayı tercih edersen de işte o zaman daha da mutlu olabileceğine gösterir.

Eğer eğitim hayatında ara söz konusu ise bazı gelişmeler olabilir. Eğitim hayatına her ne kadar bir süredir ara vermiş olsan da senin üstün zekan ve içinde yer alan çalışma isteğinden dolayı da kaldığın yerden oldukça başarılı bir şekilde de devam edebileceksin. Her ne kadar çevrende olan insanlar sana bu konu için karşı çıkacak olsalar da kendin karar vermek isteyebilirsin. Böyle olsa bile sen onları dinlemek yerine daha çok içinden geçecek olan şeyleri de yapmayı tercih etmen hayırlı olabilir.

Falda el bombası görmek, aynı zamanda senin kısa süre önce hayatına gören kişinin sana yapmış olduğu şeyleri de işaret eder. İlk zamanlar seni sevdiğine ve sana bu hayatın tüm güzelliklerini sunacak olduğuna da o kadar inandırmış ki hayal kırıklığı daha çok üzebilir. Hatta sen bu duruma inanmama gibi bir lüksün de ortada kalmamış. Sen de bu kişi ile daha fazla vakit geçirmek yerine çevreni biraz daha dikkatli izlemeyi tercih etmelisin. Kendin için söylenen yalanları da kısa süre içerisinde görmeyi denemen daha hayırlı olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde alınacak önemli konularda kararlarınızın önemsenmemesi canınızı sıkabilir. Hatta hanede çok önemli bir haber dolaşabilir. Bu haber sizi de ilgilendirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.