Kahve Falında Ev Çatısı Görmek

Kahve falında ev çatısı görmek, aile içerisinde sorunların azalarak tez zamanda sona ermesi demektir. Eğer aile içerisinde maddi sorunlar varsa ve bu yüzden bir takım sıkıntılar yaşıyorsanız, yakında eve giren para miktarında artış olabilir. Eşinizin ya da diğer aile fertlerinin gelirlerinde artış olması da ev içerisinde borçların bitmesi ve rızkın artmasını sağlayabilir. Özellikle aile içi dayanışma ve desteğin artması, sizi ve ailenizi mutlu edecektir. Eğer küs olduğunuz bir akrabanız varsa, onunla da barışmanız olasıdır.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca güvenle tabir olunur. Ev içerisinde huzuru ve güveni sağlamak için çabalamaya ve bunu sağlamaya yorumlanır.  Aile içinde dayanışma ve destek ile birlikte sıkıntıları kolaylıkla aşabilirsiniz. Boşanma sürecinde olanlar ailelerinden destek görebilirler. Ya da eşinizle anlaşmazlık yaşıyorsanız, uzlaşma söz konusu olabilir. Ailesinin huzuru ve mutluluğu için çırpınan biri olarak aile geçimini rahat sağlayabilirsiniz. Ailenin bir arada durması için çaba gösterebilirsiniz.

Falda ev çatısı görmek, aynı zamanda ev değiştirmeye de işarettir. Ev satın alabilir ya da kiralık da olsa başka bir eve taşınmanız söz konusu olabilir. Ev sahibi olmak isteyenler için de müjdeli bir semboldür. Birikimleri ile hayallerindeki eve kavuşacaklarına tabir olur. Ev sahibi olmayanlar artık kiracı olmaktan kurtulabilirler. Ya da başka bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kahve tabağında çıkan bu sembol hane içerisinde birlik ve beraberlik olması demektir. Tüm aile bir çatı altında mutlu ve mesut olacaklar. Ailenizdeki gerginlikler sona erebilir. Maddi yönden aile geçimine katkı sağlayabilirsiniz. Eğer yeni bir eve taşınma hayali kuruyorsanız, aileniz buna da destek olabilirler. Ev konusunda şanslı bir dönem olacak. Aile hayatında da şans size gülecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.