Kahve Falında Yaban Domuzu Görmek

Kahve falında yaban domuzu görmek, iş hayatında ya da yakın çevrenizde sizi çekemeyen ve sürekli kötülüğünüzü isteyen kişiler olabilir. Rakipleri olan kişiler de şu günlerde zor bir rekabet içerisinde kendilerini bulabilirler. Düşmanlarınız size engel olmak ve başarılı olmamanız için artık çok kararlı olabilirler. Bunun için de ellerinden geleni yapmak isteyebilirler. Eğer sizi çok kıskanan ve fesat kişiler etrafınızda çoksa onlara karşı bir hayli temkinli olun. Bu kişilerin size zarar vermesini engellemek için daha dikkatli olmaya gayret edin.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çevrenizde fesat biri olduğuna yorumlanır. Bu kişinin sizi kıskanması yüzünden size zorluklar çıkarması olasıdır. Bu kişi sizin iyiliğiniz için çalışıyor gibi görünse de kötülüğünüz için uğraşıyor olabilir. Bu hususta dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca kendinizi bu kişiden uzak tutmanız yönünde bir uyarı niteliği de taşır. Falına bakılan kişinin asıl hedefinin sahip olduğunuz ve çalışıp, didinerek elde ettiğiniz malınızı elinizden almak da olabilir. Çok uzun süredir görüşmediğiniz belki adını dahi unuttuğunuz bir kişi yeniden hayatınıza dahil olabilir. Fakat bu kişi size karşı olan davranışlarını değiştirecektir. Hatta birden bire sizi aramaya başlayacaktır. Sizinle görüşmek için ısrarcı olan bu kişi, hayatınızda kendisine önemli bir yer edinebilir.

Falda yaban domuzu görmek, aynız amanda fincanda bulunduğu konuma göre de farklılık gösterir. Mesela fincanın altındaysa, yakın zamanda, evinize uzaklardan bir misafir geleceğine yorumlanır. Evinize yatılı olarak misafir gelebilir. Bu kişi bir anda hayatınızda önemli bir takım değişiklikler oluşturacaktır. Bunun yanı sıra bu kişi aile gelirinize katkıda bulunabilir. Maddi yönden yaşadığınız sorunların bir nebze olsun hafiflemesine fayda sağlayabilir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde fesat, sizi ve ailenizi kıskanan birilerini simgeler. Sizin yüzünüze gülüp, arkanızdan olumsuz konuşan ve sizi başkalarına kötü tanıtan birileri olabilir. Özellikle sizi başkalarına karşı küçük düşürmeye çalışan kişilere çok dikkatli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.