Kahve Falında Tuvalet Giymiş Kadın Görmek

Kahve falında tuvalet giymiş kadın görmek,  bazı sürpriz gelişmelerin önlenememesi demektir. Bu sembolün anlamı sen her ne kadar her şeyin ile oldukça mantıklı ve temkinli bir şekilde hareket etmeyi tercih etsen de bu hayatın her kötü olan tarafı bir şekilde seni bulacak. Bu durum senin mutsuz olman için de bir şeyleri sağlayacak. Sen de hayatı bu kadar kendine zehir edecek kadar katı yaşamayı tercih etmek yerine kendin için olan şeyler ile ilgilenmeyi de tercih etmelisiniz. Ayrıca artık güzel olan şeyleri de yaşamayı tercih etmeniz sizin için çok daha hayırlı olacaktır.

Ancak hayat bu kadar katı olan bir şey iken sen daha kendin için bunları sağlamak yerine kendini sıkmayı da tercih eder isen o an ne yapar isen ya pek de başarılı olamayacaksın. Unutmamalı ki, bu hayat senin ve sen de kendin için olan şeyleri yapmayı tercih etmelisin.

Falda tuvalet giymiş kadın görmek, aynı zamanda sana gelecek olan iftira ya da en acı sözler gibi kötü şeyleri de işaret eder. Bu durumun ana nedeni de kendi yaptığın şeyler olmasından dolayı çok fazla üzüntü duyabilirsim. Ancak üzülmek yerine sen de kendin için bu kadar kötü olmak yerine her an insanları hayatından uzak tutarak en güzel şeyleri yaşamayı da daha çok tercih etmelisin. Gözlerini ile de etkili olan bakışları ile seni etkileyecek olan insanlar da bu ara kapını çalacak demektir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, kendi ayakların üzerinde durmanın önemini vurgular. Aile içerisinde dolaşan bazı laflar canınızı sıkabilir. Bu sebeple kendi imkanlarınızla yeni bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.