Kahve Falında Ters Soru İşareti Görmek

Kahve falında ters soru işareti görmek, şu günlerde iletişim problemlerinin ortaya çıkmasına yorumlanır. Bu sembolün anlamı sizi anlamayan insanların arasında kalacağınıza dalalettir. Siz her ne kadar kendinizi ifade ettiğinizi düşünseniz bile karşı tarafı zor durumda bırakacak hareketlerde bulunabiliyorsunuz. Bu sebepten de insanlarla iletişim kurarken çok daha açık sözlü olmanızda fayda vardır. Çünkü fikirlerinizi kabul etmeseler bile bu sizi yanlış anlamalarından iyidir.

Ayrıca bazı yorumculara göre bu işaret hayatınızda çok gereksiz insanların olduğunu da simgeler. Onları hayatınızdan çıkarmadıkça anlamsız konuşmaları ve sizi gereksiz yere oyalamaları yüzünden asıl ilgilenmeniz gereken şeyleri kaçırabilirsiniz. Tabi ki bu durum da doğal olarak sevdiğiniz insanları ihmal ediyormuşsunuz gibi bir izlenime yol açabilir.

Falda ters soru işareti görmek, aynı zamanda oldukça şirin bir hediye alacağınızı gösterir. Ancak bu hediyenin sahibini çok sonradan öğreneceğinizi simgeler. Bu hediyenin sahibinin sizden saklanması ise karşı tarafın sizinle yüzleşmeye cesareti olmamasıdır. Size ilanı aşk edecek cesareti kendinde bulduğu zaman zaten karşınıza pat diye çıkacak demektir.

Güzel bir ilişki yaşama özlemi içerisinde olduğunuz için de karşı tarafı çok fazla yormayacaksınız. Sizi bu ilişkiye hazırlaması ve gizemli davranması da ayrıca hoşunuza gidecek. Sadece kendinizi düşünen tavırlarınıza biraz dikkat ederseniz aslında bu insanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.