Kahve Falında Çekirge Görmek

Kahve falında çekirge görmek, şansın bir şekilde açılması ve artık bir şeylerin yolunda gitmeye başlaması demektir. Özellikle sürekli şansınızı denediğiniz bir konuda talih yüzünüze gülebilir ve sn derece mutlu edici gelişmeler ile karşılaşarak bir hayli sevinebilirsiniz. Hevesinizin geçtiği konularda da çok müjdeli olaylar ile karşılaşmanız olasıdır. Özellikle artık imkansız denilen bir şeyin gerçekleşmesi sizi hem şaşırtacak hem de geleceğe inancınızı artıracak. Ancak sevdiklerinizin desteğini göz ardı etmemeye çalışmalısınız. Çünkü onlara bir hayli vefa borcunuz olabilir.

Falda çıkan bu sembol ilginç yorumlarla beraber çok da olumlu şeyler de fısıldar. Çoğunlukla güzel anlamı vardır ve falına bakılan kişinin talihinin döneceğine ve artık umutlarının yeniden yeşereceğine yorumlanır. Meydana gelecek çok güzel olaylar ile birlikte yüzünüzde gülümseme eksik olmayacak. Karamsar ruh halinden tez zamanda kurtularak artık rahat bir nefes alabilir, önünüze bakabilirsiniz.

Falda çekirge görmek, çoğunlukla olumlu yorumlanır. Ancak maddi konularda şu günlerde içinde bulunulan durum açısından çok telaşa kapılmamanız daha hayırlı olacaktır. Özellikle iş konusunda bazı sıkıntılar yaşanabilir, ancak bunlar geçici olur. Bazı önemsenmeyen şeyler sorunları ortaya çıkarabilir. Ertelenen masraflardan dolayı maddi sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterir. Çalışma hayatınızda bir süredir yolunda gitmeyen bazı şeyler olabilir. Bunu atlatmak için yakınlarınızdan yardım isteyebilirsiniz ve çözüm arayışına girebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz yönünde uyarır. Özellikle aile bireyleriniz karşınıza çıkan bazı fırsatları kaçırmamanız yönünde sizi uyarabilirler. Her ne kadar artık yakınlarıma ihtiyaç duymam deseniz de onları çevrenizden çok uzaklaştırmayın.  Çünkü onlara her daim ihtiyacınız olabilir. Fincanın alt kısmında ise bol para demektir. Eğer orta kısımlarında ise hayırlı bir eş adayı ile tanışmak anlamına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.