Kahve Falında Volkan Görmek

Kahve falında volkan görmek, yakın zamanda çok yoğun duygular yaşanması şeklinde yorumlanır. Aşk hayatında sevdiğiniz insana duygularınız yoğunlaşabilir ve daha sevecen olabilirsiniz. Bunun tam tersi daha öfkeli de olmanız olasıdır. Şu günlerde duygularınızı kontrol etmek zor olabilir. Bu sembol aynı zamanda hayatınızı bir anda değiştirecek kararlar almanız gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Gelecekte mutlu günler yaşamak için büyük sıkıntılar çekmek zorunda kalabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol hayatınızı derinden sarsacak değişimler meydana geleceğini gösterir. Zorlandığınız bir konuda size uzanacak bir yardım eli hayatınızın kolaylaşmasını sağlaması olasıdır. Ani bir şekilde verdiğiniz kararların bedelini çok ağır ödemek zorunda kalabilirsiniz. Gereksiz detaylarla boğulmak sizi çok sıkıyor ve her şeyin kısa yoldan çözülmesini istiyorsunuz. Bunun için de ne yazık ki sabırsız davranıyorsunuz.

Falda volkan görmek, aynı zamanda hayatınızda beklemediğiniz anda olumlu ya da olumsuz çok büyük değişmelerin meydana gelmesi demektir. Uzun süredir kurduğunuz hayallerin artık gerçekleşmeyeceğini düşündüğünüz bir anda güzel gelişmeler olabilir. Bu sayede hem siz hem de sizi sevenler birlikte mutlu olacaksınız. Sevgi dolu bir yuva kurma hayali ile kendinizi uzun zamandır avutuyor olabilirsiniz. Ancak içten içe evlilikten ve evliliğin gerektirdiği sorumluluktan da korkuyor olabilirsiniz. Kafanızın karışık olduğu bu donemde önemli kararlar almamaya özen göstermenizde fayda vardır. Sevgilinizin kafasında sizinle ilgili bazı soru işaretleri bulunması normaldir. Bu soruların giderilmesi için kendinizi sevgilinize daha net ifade etmeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Kahve tabağında bu sembol uzun zamandır gerçekleşmesini istediğin bir hayalin, bir aile büyüğünün yoğun çabası ile gerçekleşmiş olması demektir. Eğer bekarsan, birkaç güne ya da birkaç aya kadar kendini evlilik hazırlığı içinde bulabilirsin. Uzaktan gelecek olan bir misafirinin sarf edeceği can sıkıcı sözlere aldırış etmemelisin. Etrafında seni çekemeyenlerin olumsuz eleştirilerine maruz kalabilirsin. Bu sebeple kendinizi kötü eleştirilere psikolojij olarak hazırlayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.