Kahve Falında Vatoz Görmek

Kahve falında vatoz görmek, maddi yönden yaşanacak problemlerin habercisidir. Beklenmedik borçlar ya da harcamalar ortaya çıkabilir. Biri sizin paranızı kendi parası gibi bol keseden harcayarak sizi zor durumda bırakabilir. Ya da borçlarınızla ilgili sıkıntılar çekeceğinize delalet eder. Kariyerinizde büyük bir adım atabilirsiniz. Ancak biraz beklemeniz gerekebilir. Çünkü çalışma hayatında büyük bir sorunun boy göstereceği günler yaşayabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol aşk hayatınızda da küçük çaplı sorunlar ile boğuşmanızı işaret eder. Sevgiliniz ya da eşiniz ile tartışmalar yaşayabilirsiniz. Daha önce yaşadıklarınızı da göz önüne alarak bu tartışmalardan uzak durmalısınız. Sevdiğinize insana karşı daha yapıcı konuşmalar ile ilişkinizi ayakta tutmanız önemlidir. Hiç beklemediğiniz bir anda sevdiğiniz biri hakkında üzücü bir haber almanız da olasıdır. Bu zor durumunuzdan faydalanmak isteyen insanlarla beraberken dikkatli olmanızda fayda vardır.

Falda vatoz görmek, aynı zamanda büyük bir kısmetin ayaklarınıza kadar geldiğine yorumlanır. Fakat ayaklarınıza kadar gelen bu büyük kısmeti almanız için çaba göstermelisiniz. Ayrıca eğitim ve iş hayatında karşınıza çıkan engelleri aşmalısınız. Çalışma hayatınızda sürekli yapıcı ve üretkenliğinizin sonucu olarak bir arkadaşınız tarafından kıskanılıyor olabilirsiniz. Hatta yakın bir zamanda ihanete uğrayabilirsiniz. Arkadaş seçimlerinizi gözden geçirirken dikkatli olmalısınız. Kurulacak yeni arkadaşlık ilişkilerinizde karşı tarafı iyi ölçmelisiniz. Çalışma konularında da sezgilerinize güvenmeli ve pozitif düşünmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca hedefleriniz için çaba göstermeye devam etmelisiniz.

Kahve tabağında vatoz çıkması, aile içi bazı sorunların kafanıza takılması demektir. Gündeminizdeki yoğunluk bazı konuları unutmanıza yol açıyor. Ufak tefek şeyler sorun değil, fakat yapmayı unutacağınız önemli hazırlıklar sonradan başınızı ağrıtabilir. Size yardım edebilecek arkadaşlarınıza bazı görevler vereceksiniz. Ayrıca aralarından birinin yaptığı alışveriş canınızı sıkabilir. İş hayatınız çok yoğun olmasa da bu dönemde o bile size fazla gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.