Kahve Falında Üzüm Salkımı Görmek

Kahve falında üzüm salkımı görmek, uzun süredir kafanızı kurcalayan problemler sebebi ile bir süredir stresli olmanız, ancak yakında bu sorunların aşılması demektir. Özellikle maddi sıkıntıları tez zamanda aşabilir, bolluk ve berekete erişebilirsiniz. Bu sembol aynı zamanda bir süredir sarpa saran bir takım işlerin olduğuna yorumlanır. Bu işler kişiyi buhrana sürüklemiş olabilir. Bu buhrandan çıkması için yakınlarının çabaları tesir etmemektedir. Bilakis kişi, onları da kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Bereket ve bolluk ile birlikte özellikle ekonomik sıkıntılar aşılacaktır. Yakında sorunlar hiç olmamışcasına ortadan kalkacaklardır.

Falda çıkan bu sembol ne kadar içiniz rahat ve ferah olursa, sorunların üstesinden o kadar kolay gelmek demektir. Verilebilecek tavsiye, güzel günlerin yakın olduğunu unutulmamasıdır. Bu nedenle o güzel günleri beraber kutlayacak dostlarını kaybetmemeye çalışmalısın. Eğer falda üzüm salkımı yere kadar uzanıyorsa, bunun anlamı da  kırılan kalplerin çokluğuna işaret eder. Bu kişilerin sizden soğumasını önlemek için , zaman kaybetmeden tüm samimiyetiniz ile bir geri dönüş yapmalı ve gönüllerini almalısınız.

Falda üzüm salkımı görmek, aynı zamanda uzakta yaşayanlar için özlem duyulan memlekete de işaret eder. Uzun bir yola çıkan kişi bıraktığı toprakları arayacaktır. Bu yeni ortamına alışma süreci zorlu geçecektir. Bu sebeple de gittiği ortamdaki fırsatları seçmekte de zorlanabilir ve özlem ağır basabilir. Yine de gönül işlerinde bir sıkıntı yaşamayacak olan fal sahibi, yakın tarihte sevgisini resmiyete dökme ihtiyacı arayabilir. Bu düşüncesinde karşısındakinden de olumlu bir yanıt alacaktır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sürekli senin hakkında konuşan bir kadına yorumlanır Sana kazanç sağlayacak iş teklifi alman mümkündür. Önemli yerlere imza atabilirsin. Seni bütün kötülüklerden koruyan birinin gözetimi de fayda sağlar. Uzun süredir küs olduğun arkadaşın varsa yakında sana haber yollayabilir. Yapacağın konuşma aranızdaki buzları eritecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.