Kahve Falında Oturmuş Kadın Görmek

Kahve falında oturmuş kadın görmek, mesleğinize veya görevlerinize ara vermeye ve dinlenmeye yorumlanır. Kısa sürekli bir tatile çıkabilirsiniz. İş hayatınızın sizi çok yorduğunu düşünüyorsanız karşınzıa dinlenme fırstaı çıkabilir. Bu fal iyi bir tatile ihtiyacınız olduğuna işaret eder. Kısa bir hafta sonu tatili yapmak isteyebilirsiniz. Seyahat etmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda aşk hayatınızın yeniden eski düzenine döneceğine yorumlanır. Sevgiliniz ile aranızdaki buzlar erir. Parasal olarak uzun zamandır bazı sıkıntılar yaşıyorsanız bu sıkıntılar yakın bir zaman da sona erecektir. Hiç ummadığınız bir anda gelen sürpriz bir para sizi oldukça mutlu eder ve karlı yatırımlarda bulunabilirsiniz.

Kahve falında yerde oturan kadın görmek, hayatınız da bir takım değişiklikler olmasına yorumlanır. Bu değişiklik yeni bir ev almak yada yeni bir mahalleye taşınmak gibi kararlar olabilir. Kahve falında oturan kadınlar görmek, ailevi sorunların yakın bir zaman içinde bitmesine ve ailevi ilişkilerin güçlenmesine yorumlanır. Uzun zamandan beri görmediğiniz akrabalar ile bir araya gelebilir, hasret giderebilirsiniz.

Kahve Falında Çirkin Kadın Görmek
Kahve Falında Zıplayan Kadın Görmek
Kahve Falında Ağlayan Kadın Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yakın akrabaları görmeye yolculuk etmeye yorumlanır. Kısa bir süre içerisinde bu seyahatlerden birinde yeni insanlar tanıyabilirsiniz. İş hayatında değişimler de sizi mulu eebilir, iş seyahatine gidilebilir. İş bekleyenler gelen habere sevinirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.