Kahve Falında Ağlayan Kadın Görmek

Kahve falında ağlayan kadın görmek, bir süredir sizi özleyen ve yolunuzu gözleyen bir kadına yorumlanır. Bu kadın bir aile büyüğü olabilir ve sizden ziyaret etmenizi, hal hatır sormanızı bekliyor olabilir. Eğer hane içerisinden ya da yakın arkadaş çevresinden de zor durumda olan bir kadın varsa, bu kadın sizden önemli bir iyilikte bulunmanızı isteyebilir. Onun zor durumdan kurtulması için sizden yardım bekleyebilir.  Eğer sizden yardım talep eden birine iyilik yaparak hayır duası alırsanız, gelecek günlerde bu iyilik karşınıza çıkabilir.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda çok mutlu olmaya ve sevinmeye, sevinçli haberler almaya, yapılan iyiliklerden sonra mutlu olmaya yorumlanır. Hem aşk hayatında, hem de iş ya da maddi manevi anlamda refaha erişmek demektir. Geceleri uykunuzu kaçıran bir konuda gönül refahlığına erişebilirsiniz.

Falda ağlayan kadın görmek, bazı yorumculara göre aslında iyiye işaret eder ve olumsuz bir şey barındırmaz.  Aşk hayatınızda uzun süredir kimse yoksa, yeni ve vazgeçilmez birini bekliyorsanız yakında bu kişi hayatınıza girebilir. Bekar olan erkekler için hayırlı bir kısmet demektir. Bekar kızlar için de hayırlara yorumlanır. Aşk hayatında yüzünüz güler, ağlayıp çok üzüldüğünüz bir ayrılık sonrasında hak ettiğiniz aşk karşınıza çıkar. Yakın zamanda tanışacağınız kişi ile büyük bir aşka yelken açabilirsiniz. Sonsuz bir aşk belki de sizi bekliyor.  Tabi bu aşkın  ne zaman karşınıza çıkacağı kesin belli olmasa da yakın zamanda çıkar.

Kahve tabağında ağlayan kadın görmek, çalışan kişiler için iş hayatınızda da en güzel fırsatlar değerlendirilmek için size sunulmasına yorumlanır. İş hayatınızda kararsızlıklar yaşıyor olsanız da bu son bulur. Harika fırsatlar var ve siz hangisini seçeceğinize karar veremiyor olsanız da yakında seçerek aslında karşınıza çıkacak. Pek de yüksek olasılık olmayan bir fırsatı değerlendirerek şansınız açılabilir. Yalnız aşk ya da iş değil aynı zamanda maddi ve manevi de rahatlama söz konusu olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.