Kahve Falında Civciv Görmek

Kahve falında civciv görmek, çok sevineceğiniz bir haber almak ve bu haberi aileniz ile paylaşmak demektir. Uzun süredir emek harcadığınız her ne varsa meyvelerini vermeye başlayabilir. Emeklerinizin karşılığını almak ve doğru yolda olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Eğitim hayatı devam eden kişiler için sınavlarında artan başarıya yorumlanır. İş hayatında ise yeni bir göreve atanabilir, daha önce bilmediğiniz şeyler öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Falda çıkan civciv sembolü ayrıca ekonomik yönden güçlenmek, kendi ayakları üzerinde durmak istemek demektir. Kişi kendi parasını kendisinin kazanması gerektiğini düşünerek bu amacına ulaşır. Bir diğer anlamı ise falına bakılan kişinin son derece gururlu ve kimseden para isteyemeyen biri olmasıdır. Bu sebeple maddi gereksinimler için kendi başınızın çaresine rahatça bakacaksınız. Kahve falında kabuğundan yeni çıkan bir civciv görmek, iş bulma süresinin biraz uzun sürmesine ve başvurulardan geri dönüş beklemeye yorumlanır. Ancak en sonunda bunu başaracağını simgeler.

Kahve falında eğilmiş bir şeyler gagalayan bir civciv görmek, tez zamanda kendi hayatını düzene sokabilecek güce sahip olmak demektir. Oldukça başarılı bir iş hayatına sahip olunur.  Verilen emeklerinin meyvesini toplamaya başlarsın. Yaşantınız o kadar deli ve dolu geçer ki her anından keyif almayı başarabilirsiniz.

Kahve falında civciv ve kalp görmek, sizlerin insanlara karşı olan bakış açınıza yorumlanır. Resmen gözlerinizin içinden okunan o sevgi ve masumiyet ile başkalarının gönlünü kazanırsınız. Herkesin oldukça kendiniz değerli hissetmesine katkı sağlaması hoşunuza gidebilir. Hayatına renk katan kişiler olur ve sizler bu kadar iyi niyet ve tatlılık ile ilerlerken de sevdiklerinizden yardım gelir.

Falda civciv görmek bazı fal yorumcularına göre hiç de beklemediğiniz bir zaman dilimde gelecek olan iş teklifine sevinmek demektir. Bu iş fırsatını değerlendirerek kendisini bir koşturmacanın içerisinde bulabilirsiniz. Ya da yakın çevresinde birisinin acil olarak bir işe ihtiyacı olduğuna ve ona yardımcı olmayı simgeler. Bu sayede çok hayırlı bir işe vesile olacaktır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde duyulacak olan bir bebek müjdesi demektir.  Hane içerisinde evli olan biri bebek bekliyor olabilir. Gelen bu haberler aile arasında mutluluğu artırır. Sevdiklerinizin mutlu günlerini paylaşarak ortak olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.