Kahve Falında Hindi Görmek

Kahve falında hindi görmek, iki farklı anlama gelir. Her ne kadar bu sembolün olumsuz anlamı da olsa olumlu yorumlamakta fayda vardır. Bu sembol olumlu ve olumsuz yorumlara tabii tutulabilmektedir. Özellikle çevrenizde kötü niyetli insanların olduğuna işaret eder. Bu insanlar yüzünden kariyer ve iş hayatınızda, okul hayatınızda başarısız olmanız olasıdır. Bu yüzden de bu insanlardan uzak olmanız çok daha hayırlı olabilir. Bu art niyetli insanlardan kurtulunca, göreceksiniz ki hayatınızın akışı değişecektir. Ayrıca size faydası olmayacak insanlarla tanışarak, onların sayesinde yeni hayaller kurabilirsiniz.

Bu sembol olumlu olarak da yorumlanabilir. Bolluk ve bereket anlamına da gelir. Kariyer ya da eğitim hayatında daha başarılı bir sürecin başladığının habercisidir. Fakat genelde baskın olan hindi sembolünün olumsuz yorumlarıdır. Sosyal çevresinde sorunlar yaşamak olarak da yorumlanabilir. Dostlarınızla olan bu sorunları sakince ve mantıklı yollarla yapıcı şekilde çözmekten yana olmakta fayda vardır.

Falda hindi görmek, çoğunlukla kötü niyetli ve kıskançlık yapan insanlara işarettir. Aile içinde sorunlar yaşanacağı ya da sorun yaşanmışsa da bu sorunların geride kalacağı anlamına da gelir. Fakat aile içi bu sorunları çözerken her zaman yapıcı olmanızda fayda vardır. Arkadaş çevresinde de kötü niyetli insanlarla çatışmalar yaşanabilir. Kahve tabağında bu sembol hane içerisinde sizin hayatınızı kıskanan bir insanın size laf söylemesi demektir. Bu işiteceğiniz laflar canınızı sıkabilir.

Olumlu ve olumsuz yorumlara rağmen fallar niyete göre şekillenir. Bu anlamda sadece hindi sembolü ile yorum yapmak doğru değildir. Fincana bütün halinde bakmak ve diğer kavramları da yorumlamak daha doğru sonuçlara ulaşmayı sağlayacaktır. Yanındaki kavramlara göre de bu sembolün anlamı değişebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.