Kahve Falında Ayı Pençesi Görmek

Kahve falında ayı pençesi görmek, sizi kendi çıkarları için kullanacak birine yorumlanır. Bu kişi yakın çevrenizden biri olabilir. Sizi kandırarak bazı istekleri için sizi kullanabilir. Bunun farkına sonradan varabilirsiniz. Ya da bir çıkar ilişkisi sürdürüyor olabilir. Bunun farkına varmak sizi üzecektir. Çevrenizdeki dosta ve düşmana dikkat edin. Bazı kişiler sizin hakkınızda pek de iyi düşüncelere sahip olmayabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çevrenizde olan kötü niyetli birilerinin sizin üzerinizde etkisi olduğuna yorumlanır. Sizden üstün olan bu kişi her zaman sizi etki altına almaya çalışıyor olabilir. Sürekli üzerinizde bir baskı uygulaması canınızı sıkacak. Fakat bu kişinin etkisi yakında alacağınız önlemle azalabilir. Aranıza mesafe koyarak onun sizi kendi çıkarlarına kullanmasını önleyebilirsiniz. Bu kişi aslında gizliden gizliye amacı size kötülük yapmak olabilir. Bunun yanı sıra sizi kötü şeyler yapmaya mecbur bırakmak isteyebilir. Bu kişi sizi daha çok iş hayatınızda etkileyecektir. İşinizle alakalı yanlış bir karar vermenize yol açabilir. Hatta maddi yönden de büyük bir zararı olabilir.

Falda ayı pençesi görmek, aynı zamanda güçlü bir insanın etkisi ve emri altına gireceğinizi gösterir. Bu durum patronunuzun kötü karakterli ve dominant bir insan olmasından kaynaklanabilir. Size bu yüzden kötü davranabilir. Bu yüzden işinizdeki veriminiz de düşebilir ve gerginlik söz konusu olabilir. Başka yorumculara göre hayatınıza kötü niyetli bir kadının gireceğine de yorumlanır. Bu kadın çirkef karakterli biri olabilir. Hayatınıza girdiğinde uğursuzluklara sebep olabilir. Bu kadın sizin arkanızdan dedikodu yaparak, size iftira atabilir. Bu duruma maruz kalmanız halinde aile içinde huzursuzluklar artacaktır. Kulağınıza gelen laflardan rahatsız olmanız da mümkündür. Bu sebeple böyle bir duruma düştüğünüzde bu kişiyi hayatınızdan çıkarmanız en hayırlısı olacaktır.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, iş hayatında ya de sosyal çevrenizde sürekli sizi kıskanan ve bu yüzden de zarar vermeye çalışan, hevesinizi kıran kişilere yorumlanır. Hane içerisinde de eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Bu sizi derinden yaralasa da kimin iyi niyetli ya da kötü niyetli olduğunu göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.