Kahve Falında Mandolin Görmek

Kahve falında mandolin görmek,yakında yaşam enerjinin yükselmesi ve pozitif enerjinle herkesi etkilemen olarak yorumlanır. Özellikle yakın çevren sendeki bu değişimi fark edecek. Neşeli hallerin ile etrafında ışık saçabilirsin. Sıkıntıları geride bırakarak artık daha pozitif olmaya gayret etmen sana fazlası ile kazandıracak. Özellikle hobiler edinerek ve yeteneklerinin farkına vararak da keyifli zaman geçirebilirsin. Eğlendiğin uğraşlar bulmak seni geçmişten kafana taktığın sıkıntılardan kurtulmanda bir hayli yardımcı olacaktır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca eşinizin ailesinde sizi kıskanacak birilerinin mevcut olduğuna işarettir. Sizi kıskanan kişiler hakkınızda olumsuz eleştirilerde bulunabilir. Eşiniz ya da sevgilinizin aile ile yaşadığınız problemleri aşmak her ne kadar zor olsa da sabırlı olmanız gerekecek.  Bu yüzden yersiz kıskançlıkları da sabırla karşılamalısınız. Duyduğunuz şeylere pek de kulak asmayın. Siz doğru olanı yapmakta kararlı bir kişiliğe sahip olmanız sebebi ile bu sağlam karakterinizi er ya da geç onlar da görecekler. Ön yargılarından kurtulabilirler.

Falda mandolin görmek, aynı zamanda sevginizi paylaştıkça arttıran kişiliğiniz olduğuna ve eli açık bir insan olduğunuza da yorumlanır.  Sevginizi de neşenizi de başkaları ile paylaşmayı seviyorsunuz. Huzurunuzun ve mutluluğunuzun temellerini sağlam atabilirsiniz. Bunun için de önce başka sorumluluklar almamanızda fayda olacak. Sevdiklerinizin her daim yanında olmanız ve onlara verdiğiniz destek sayesinde onlar da aynı şekilde karşılık verebilirler. Size karşı sevgi ve hoşgörülerini esirgemeyecekler. Başkaları üzerinde olumlu tesir bırakmaya özen gösterebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, tanışacağınız insanlar ile birlikte sosyal çevrenizin her geçen gün daha da kalabalık bir hale gelmesi şeklinde yorumlanır. Aileniz de genişleyebilir ve aileye yeni bireyler katılabilir. Sizi seven insanlardan güzel sözler duyacaksınız. Aile içerisinde de hakkınızda hoş sohbetler geçebilir. Ancak yabancı insanların size karşı ön yargısı yüzünden bazen üzülebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.