Kahve Falında Gül Buketi Görmek

Kahve falında gül buketi görmek, bekar olanlar için size değer veren, kadir kıymet bilen biri ile aşk yaşayacağınıza yorumlanır. Çok romantik günler sizleri bekliyor olabilir ve yıldırım aşkı da yaşayabilirsiniz. Hatta bu sürpriz aşk bir anda dengenizi de sarsabilir ve sizi şaşkına çevirebilir. Aradığınız aşkın ardın gerçek olması sizi mutlu edecek ve bu güzel duygulara sahip olduğunuz için şanslı hissedeceğiniz günler çok yakın olacak.

Falda çıkan bu sembol ayrıca bekar kızlar için sevgiliniz tarafından evlilik teklifi alacağınıza yorumlanır. Ya da yeni bir ilişkiye başlayacağınıza yorumlanır. Eğer evliyseniz, eşiniz ile yaşadığınız sorunların tez vakitte düzelmesi ile birlikte aranızda romantizm yeniden alevlenebilir. Bir başka yorumu da uzakta olan bir dostunuzun yakın bir zamanda sizi ziyaret edeceği yönündedir. Bu eski dostunuzdan çok güzel haberler alabilirsiniz ve yeniden sürekli görüşmeye başlayabilirsiniz. Eğer karşı cinsse, onunla aranızda kıvılcım da olabilir ve ilişkiye başlayabilirsiniz.

Falda gül buketi görmek, aynı zamanda zor günlerin habercisi olarak da yorumlanır. Çok uzun bir süredir yüzünüzün gülmeyeceği ve de umutsuzluk ile başa çıkmakta güçlük çekmek anlamına da gelir. Aşk hayatınızda ise yaşayacağınız bir ihanet sizi sarsabilir. Bu yüzden hayata küsebilir ve uzun bir süre insanlara güvensizlik sorunu yaşayabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin ailesi ile problemleri yüzünden zor süreç atlatılabilir. Özel hayatınızda haklı olduğunuz halde haksız çıkabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, bir sevdiğinizden gelecek olan sürpriz hediyeye yorumlanır. Hiç beklemediğiniz anda bir dostunuz, sevgiliniz ya da evliyseniz eşiniz size sürpriz yapabilir. Çiçek hediye edebilir ya da başka bir romantik sürpriz ile karşılaşmanız da olasıdır.

YORUMLAR

  1. Özge Arıkan dedi ki:

    Kahve falında sürüyle gül buketi çıktı ne anlama geliyor merak ettim bende bekarım sevgilim de var ne anlama geliyor