Kahve Falında Fındık Görmek

Kahve falında fındık görmek, hakkında konuştuğunuz bir insandan tepki göreceğinize yorumlanır. Birileri aranızda laf taşıyabilir ve bu da küslüklere yol açabilir. Bu laf taşıyan kişi dostlarınızla aranızı açmaya çalışacak. Sır tutamayan kişiler yüzünden de zor durumda kalabilirsiniz. Şu günlerde başkaları hakkında yorum yaparken çok dikkatli olun. Özellikle sırlarınızı güvenmediğiniz insanların yanında söylemeyin. Yoksa bunlar abartılarak anlatılabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çok yakında hayatınıza sizi çok mutlu edecek birinin gireceğine işaret eder.  Bu kişi sizi asla yalnız bırakmayacak ve hep yanınızda olacak. İhtiyacınızın olduğu her an kapıları size sonuna kadar açık olacak ve koruyup kollamak isteyecek. Hatta gerektiğinde bütün imkanlarını sizin için seferber edebilir. İçi dışı bir ve bir o kadar da güven veren biri diyebiliriz. Ona çok güvenebilirsiniz ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak biri olduğunu ispatlayabilir. Maddi olarak gücünün yetmediği anlarda da manevi yönden desteği ile sizi her zaman daha mutlu hissettirebilir.

Falda fındık görmek, yakın bir zamanda hayatınıza yeni girecek biri için dünyanın en değerli insanı haline geleceğinize yorumlanır. Bu kişi uzun zamandır görmediğiniz ve de neredeyse hiç tanışmadığınız biri olabilir. Hatta uzak bir akrabanız da olması muhtemeldir. Çok uzun yıllar devam edecek eşsiz bir dostluğun temelleri atılabilir. Ya da yeni tanıştığınız biri ile bekarsanız aşk dolu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu ilişkinin her anında mutlu hissedecek ve ona şans verdiğiniz için pişman olmayacaksınız. Sizi karşılıksız sevecek insanlarla tanışacağınız için çok şanslı hissedebilirsiniz. Onları asla kaybetmek istemeyeceksiniz. Hayatınıza yeni katılacak olan bu kişileri aileniz ve yakın çevreniz de onaylayacaklardır. Hatta ilişkinize destek verecekler. Gelecek günlerde yaşadığınız her problemde size destek olacak bir dost veya bir sevgiliye sahip olabilirsiniz. Oldukça güzel ve uzun ilişkinin temelleri atılabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yeni bir işe başlayanlar için ilerleyen günlerde çok güzel fırsatlar elde etmek demektir. Hatta iş hayatında tanışacağınız kişiler sayesinde yeni fikirler edinebilir, yeni olanaklara sahip olabilirsiniz. Eğer yeni bir okula başlayacaksınız ya da okulunuzu değiştireceksiniz, eğitim hayatınızda her şey gönlünüze göre olabilir. Aileniz sizin başarılarınız ile gurur duyacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.