Kahve Falında Çok Başlı Ejderha Görmek

Kahve falında çok başlı ejderha görmek, bazı kayıpları ve giden kişileri simgeler. Bu sembol aceleci yapınız yüzünden kaçırdığınız fırsatları ve yitirdiğiniz dostları işaret etmektedir. Yaptığınız hataların farkında olduğunuz için yeni tanıştığınız insanlarla iletişiminize iki kat daha fazla özen gösterebilirsiniz. Ancak böyle olsa bile aklınız fikriniz yitirdiklerinizde olabilir. Birkaç özür girişiminde bulunarak ve telafi yoluna giderek eski dostlarınız arasından birkaç tanesinin gönlünü tekrar kazanabilirsiniz.

Bazı kırdığınız inatçı arkadaşlarınızı değiştiğiniz ikna etmek zor olacaktır. Bu gibi bir durumda sinirlerinizi fazla yıpratmamak için olayların üstüne gitmeyin. Bunun yerine kendi yolunuza devam edin. Siz sadece değişimin tadına varın. Çünkü size inananlar zaten arkanızdan gelecektir.

Falda 7 başlı ejderha görmek, farklı bir anlama gelir. Bu sembol yıllardır hayalini kurduğunuz bir ilişkiye doğru ilk adımı atmak demektir. Hatta 7 başlı ejderha sembolü sizin karşı taraftan beklediğiniz davranışların fazlasını bile bulacağınıza gösterir. Bunun anlamı siz sevgi saygı beklerken karşı taraf size katıksız bir aşk ve bağlılık sunacaktır. Ayrıca güçlü bir karakter beklerken tam bir aslan ile karşı karşıya kalacaksınız demektir.

Kahve tabağında bu sembol hayırlı olan olayların vuku bulması demektir. Allah’ın size umduğunuzdan daha fazlasını vermesine daima şükretmelisiniz. Çünkü eşiniz ile birlikte dilediğiniz her şeyi gönlünüzce yapabileceksiniz. Aynı kafadan olmak ve bir elmanın iki yarısı gibi yaşamak sizi ruhen fazlasıyla doyuracak demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.