Kahve Falında Balık Görmek

Kahve falında balık görmek, elinizi attığınız işlerde bolluk ve bereketin olması, şansınızın artması anlamına gelir. Çok büyük kısmetlere erişebilir, çok güzel mevki ve makamlar edinebilirsiniz. Hayatınız bir anda güzelleşebilir. Bekar olan kişiler kısa süre içinde evlilik kararı alabilirler. Evli olanlar da hayırlı evlatlar dünyaya getirirler. Mutluluklarınız her geçen gün katlanır. Kısmet ve bolluğun yanı sıra huzur da demektir. Her şey tam da hayalinizdeki gibi olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca tahmin edileceği gibi fal sahibine ulaşması beklenen kısmetin habercisidir. Çeşitli şekillerde yorumlanabilen balık sembolünün yanındaki şekiller de anlamını değiştirir. Genel anlamda maddi sıkıntının azalarak, huzur ve mutluluğunun büyümesine yorumlanır. Kazançlı işler yapabilir ve ticari hayatta başarılar elde edebilirsiniz.

Falda balık görmek aynı zamanda kısmete işaret eder. eğer bir genç kızın kahvesinde çıkarsa, bu kız da yakın zamanda bir talip ile tanışabilir. Biri haber de gönderebilir. Falda balık bir harfin üzerinde çıkmışsa, bu harf ile ismi başlayan bir insanla evlenebilir. Bu kişinin sizin çevrenizde olduğunu ve balık kadar saf temiz iyi niyetli olduğu simgeler.  Yine birinden yardım alınacağı söylenir. Falına bakılan kişinin bahtının açık olduğu belirtilir.

Kahve falında balığın yanında ki sembolleri çok dikkat edilmesi gerekir. Bu semboller ile kısmetin iyi veya kötü olduğun yorumlanır.  Eğer balık saf ve temiz çıkmışsa, önü aydınlıksa, bu kısmetin hayırlı bir kısmet olduğu anlamına gelir. Eğer sıkıntılar içinde bir balık görülmüşse ve önü karanlıksa, bu balık umutsuz olduğunuz bir anda çıkıp gelecek size yardım edecek demektir.

Fincanın ortasında balık çıkması, mala mülke ve paraya işaret eder. Örneğin kahve falında balık ve anahtar görmek, bir araba, ev vesaire gibi şeylere yorumlanabilir. Eğer kahve falında üçten fazla balık görülmüşse, bunun anlamı kariyerinizde yükselme olması yönündedir. Bir işte çalışıyorsanız mevki makam yükselmesi olabilir ve terfi alabilirsiniz. Kahve falında balık avlayan birini görmek, falına bakılan kişinin zorlu bir işi olduğunu gösterir ev sorumlulukları da artabilir. Ancak bu işte daha da çok yükselmesi de mümkün olabilir. Bazen de büyük bir kısmetin çok yaklaştığına rivayet edilir. Balık sembolü falda çokluğa ve bolluğa işarettir.

Kahve falında balık ve ay görmek, hiç beklenmeyen bir yerden gelecek yüklü bir miktarda bir paraya yorumlanır. Ev, araba, arsa gibi bir yatırım söz konusu olabilir. Mal mülk alımı ile maddi güvenceniz da artabilir. Kahve falında balık kafası görmek, büyük bir sevince işarettir. Kahve falında balık ve insan görmek, yakın çevreden olan bir bayanın sağlık sorunun artık iyiye gideceğine yorumlanır. Alınacak bu haberler sebebi ile mutluluk duyulacağına rivayet edilir.

Kahve falında balık ve kalp görmek, nasibin artacağına  işarettir. Aşk hayatında çok büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Sizi seven insanların desteği ile de sıkıntılardan kurtulmanız olasıdır. Aile içerisinde bir kimsenin başarısı ile gurur duyulabilir. İş hayatında ve yahut okul hayatında yükselişin söz konusu olacağına da işaret eder. Bu sembol genel olarak iyiye yorulur. Bu iyiliğin ardında ise fal sahibi ailesi ve yakın çevresinin hayatlarında ki gelişmeler olabilir.

Kahve falında büyük balık görmek, ele geçecek yüklü miktar parayı doğru bir şekilde değerlendirmeye yorumlanır. Fal sahibinin uzun süredir elde etmek istediği bir eşyayı artık satın alması mümkün olabilir. Yakın çevreden alınan borç da faydalı olur ve sıkıntısının geçeceğine, artık borcun biteceğine işarettir. Fal sahibinin bu sayede para sıkıntısı sona erebilir. Bir yandan ise diplomaya, eğitim hayatında yükselişe yorumlanır. Yüksek mevkili bir kimse ile yapılan konuşma sonucunda diploma ile çok iyi yerlere gelinebilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması aile içi bolluk ve bereket, sofranızda rızkın eksilmemesi ve kısmetlerin çoğalması demektir. Aynı zamanda elit insanlar ile arkadaşlık kuracağına yorumlanır. Bu arkadaşlıklar sayesinde sosyal hayatında fark edilir derecede bir değişim olabilir. İş hayatında terfi ya da daha iyi bir iş imkanı ele geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.